VidMasta

VidMasta

Versiyon/Sürüm20.7
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu24.15 MB
ÜreticiAnthony Gray
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi1 Aralık 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (24.15 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

VidMasta internetten Kaliteli Film indirme Programı

VidMasta internet üzerinden video ya da film izlemek; internet kullanıcılarının sıklıkla tercih ettiği eylemlerdir. VidMasta indir bilgisayar başında vakit geçirenlerin en sık yaptığı şeylerden biri oyun oynamakken diğeri film ve video izlemektir. Ancak video sitelerinde ya da film sitelerinde ciddi bir karmaşa olduğundan izleme sırasında sıkıntı yaratabilmektedir. Bu nedenle aracı bir program olan VidMasta’yı kullanmalı ve videoları rahatça izlemelisiniz.

VidMasta ile Neler Yapılabilir? Nasıl Kullanılır?

Sevilen film ve diziler, TV programlarının bölümleri hakkında bilgi veren ve izleme şansı sunan, son derece kolay kullanımlı olan uygulama ile ayrıca farklı formatlarda bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Uygulama ile video ya da film izlemek ve indirmek için yapmanız gereken ilk olarak istediğiniz film ya da videoyu aramaktır. Çıkan arama sonucunda ister izleme ister indirme butonuna tıklayarak işlemi başlatabilirsiniz. İndirme seçeneğinde ayrıca format seçme şansınızı değerlendirmeyi unutmamalısınız.

Uygulamanın Özellikleri

Uygulama kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmakla beraber bilgisayarınızın disk alanında sadece 23,2 MB yer kaplamaktadır. HD Film ve video indirme programı benzerleriyle karşılaştırıldığında çok daha basit bir ara yüze sahiptir. Böylece tüm işlemleri pratik ve hızlı bir şekilde yapabilme imkânı tanır. Uygulama video ve filmleri; TV, Bootleg, 720i, 720p, 1080i, 1080p ve DVD formatında indirme şansı da sunmaktadır. Üstelik bu işlemi çok basit bir biçimde iki tıkla yapabilmektedir. VidMasta‘nın hızlıca açılması ve aramaları hızlıca yapabilmesi de önemli özelliklerindendir.

Programın Ekran Görüntüsü

410 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Free Download Manager Free Download Manager
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz47 MB
 • EMDB Film indirme Programı EMDB Film indirme Programı
  İngilizceÜcretsiz3 MB
 • EagleGet Dosya indirici EagleGet Dosya indirici
  TürkçeÜcretsiz6.21 MB
 • FrostWire FrostWire
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz28.41 MB
 • VidMasta HAKKINDA YORUM YAZIN