Free Download Manager

Free Download Manager

Versiyon/Sürüm5.1.18.4671
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu47 MB
ÜreticiFree Download Manager
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi18 Aralık 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (47 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Ücretsiz Dosya İndirme Programı

Free Download Manager, son dönemin en popüler yazılımları arasında yer almaktadır. Hem ücretsiz hem de kullanımı oldukça kolay olan bu indirme yöneticisi ile internet ortamındaki her türlü dosyanın bilgisayarlara rahatlıkla kurulabilmesi mümkündür. Free Download Manager kullanıcı dostu ara yüzü ve ufak boyutu ile bilgisayar konusunda en acemi kişilerin bile kısa sürede kavrayabileceği bir tasarıma sahiptir.

Free Download Manager Programının Özellikleri

Başarılı bir dosya indirme yöneticisi olan programın en büyük avantajı internet ortamında yer alan pek çok dosyayı rakiplerine göre çok hızlı bir şekilde indirebilme özelliğidir. Tamamen ücretsiz olan bu programın ayrıca birçok gelişmiş niteliği de mevcuttur. Program ile olabilecek en verimli dosya indirme işlemleri gerçekleştirilebilir.

Free Download Manager Nasıl Kurulur?

Program internet üzerinden indirildikten sonra bilgisayarın C ya da D kısımlarına kurulumu gerçekleştirilir ve çalıştırılır. Oldukça basit bir kurulum ara yüzü olduğu için dileyen herkes programı bilgisayarlarına rahatlıkla kurabilir.

Free Download Manager Nasıl Kullanılır?

Programın kullanımı herkesin anlayabileceği şekilde tasarlanmıştır. Program hem yeni başlayan bilgisayar kullanıcılarının hem de ileri seviyedeki bilgisayar kullanıcılarının tercih edebileceği ideal indirme yazılımlarındandır. İndirilmek istenen dosyaların linkleri alındıktan sonra programın içerisindeki URL yazma bölümüne bu linkler yapıştırılmakta ve böylelikle indirme işlemleri başlatılmaktadır. İndirme sırasında herhangi bir bağlantı kopması ya da bilgisayarın kapanması durumunda program yeniden çalıştırıldığı zaman indirme işlemine de kaldığı yerden devam etmektedir.

479 kez indirildi

Benzer Programlar

 • EMDB Film indirme Programı EMDB Film indirme Programı
  İngilizceÜcretsiz3 MB
 • EagleGet Dosya indirici EagleGet Dosya indirici
  TürkçeÜcretsiz6.21 MB
 • FrostWire FrostWire
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz28.41 MB
 • FileChef FileChef
  İngilizceÜcretsizYok
 • Free Download Manager HAKKINDA YORUM YAZIN