USB Virus Scan

USB Virus Scan

Versiyon/Sürüm2.42.0328
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu3 MB
ÜreticiUSB Virus Scan
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi29 Ağustos 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (3 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Taşınabilir Flash (USB) Disk Virüs Tarayıcısı

Taşınabilir araçlar, teknoloji dünyasında en büyük nimetlerden birisidir. Birçok bilgi ve belgeyi kolaylıkla taşıma imkânı tanır. Ancak faydalarının yanında hayatımıza bazı zararlar da getirmiştir. En önemli sorun ise farklı bilgisayarlara takıldığında virüs bulaşması ve bulaşan virüsün taşınabilir cihaz aracılığı ile başka bilgisayarlara geçmesidir. USB Virus Scan USB Virüs Temizleyici programı sayesinde virüs sorunu, sorun olmaktan çıkacaktır.

USB Virus Scan Programının Özellikleri

Taşınabilir bellekler için özel bir koruyucu arıyorsanız USB Virus Scan programı tam olarak ihtiyacınızı karşılayacak bir online scan çevirim içi anti-virüs programıdır. Tüm mp3 ve mp4 çalarlar, ipodlar, flash belleklerin bilgisayarlara takılmasında koruma sağlar.  Windows programlarının hepsini destekler. Tüm cihazlar takıldığında ilk olarak cihazı test eder ve hızlı bir şekilde kullanımınız için hazırlar. Herhangi bir virüs varsa uyarı olarak size bildirir. Aynı zamanda çok hızlı olması ile avantaj sağlar. Eğer taşınabilir bellekte bulunan virüsü temizlemek isterseniz temizleme imkânı verir.

USB Virus Scan Programı Nasıl Kurulur?

Programı internet üzerinden indirme imkânınız vardır. Eğer tam sürümünü indirmek isterseniz ücret almaktadır. Ancak ücretsiz olarak sınırlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Tam sürümü daha etkili bir koruma sağlayacaktır. Dil desteği İngilizce olsa da kolay bir ara yüze sahiptir.

USB Virus Scan Programı Nasıl Kullanılır?

Anti-virüs programında sizin manuel olarak denetimi yapabileceğiniz gibi otomatik olarak arka planda da çalışmaktadır. İlk taşınabilir cihazlar takıldığında test edip ondan sonra kullanım imkânı tanır.

241 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Sisma (Şifreleyici) Sisma (Şifreleyici)
  İngilizceÜcretsiz2.07 MB
 • Advanced Archive Password Advanced Archive Password
  İngilizceDeneme Sürümü2.30 MB
 • Asterisk Key Asterisk Key
  İngilizceÜcretsiz452 KB
 • Folder Lock Folder Lock
  İngilizceÜcretsiz9.93 MB
 • USB Virus Scan HAKKINDA YORUM YAZIN