Unturned Zombi Oyunu

Unturned Zombi Oyunu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Versiyon/SürümUnturned
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi1 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()

Unturned Online Ücretsiz Popüler Zombi Oyunu

Unturned Zombi Oyunu indir, Windows bilgisayarlarda oynayacağınız Zombi oyunları ve yağma oyunlarını sevenler için geliştirilen eğlenceli ve özel görüntü kaliteleri ile farklı bir deneyim sunan bir oyudur. Online bir zombi oyunu olan bu Unturned oyununda hayatta kalma başarısı göstererek oyun yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz.

Unturned Ne İşe Yarar?

Online olarak oynanabilen çoklu oyuncu desteği sunan bir hayatta kalma savaşı ve zombi oyunudur. Oyun yayınlandıktan sonra dünya üzerinde bir günde en çok oynan oyun olma başarısını göstermiştir. Benzer pek çok oyunun olumlu ve etkileyici özelliklerini bir araya getirerek başarılı bir kombinle oyun severlerin beğenisine sunan program tamamen ücretsiz olarak bilgisayarınıza kurulum imkânı sağlamaktadır.

Unturned Oyunun Özellikleri

Ayrıca küçük oranda bellek üzerinde yer kapladığı için sisteminize dost bir oyun imkânı sunmaktadır. Hayatta kalmak için öncelikle tuğlalardan kendinize bir barınak hazırlamalı ve sonrasında ihtiyacınız olan gıda ve diğer yaşam malzemelerini toplamanız gerekmektedir.

Unturned Nasıl Oynanır?

Online bir oyun olan Unturned oyunu internet üzerinden sisteme kayıt olarak oynayabileceğiniz bir oyundur. Yarattığınız karakteri zombi istilasından korumak için gerekli malzemeleri toplayabilir ya da yağmalayabilirsiniz. Çoklu kullanıcı ile oynanabilen oyunu ister karşılıklı olarak başka oyuncularla savaşıp mallarını yağmalayabilirsiniz. İsterseniz de diğer oyuncularla dostluk kurarak güçlerinizi birleştirerek ortak düşmanlara karşı beraber savaşabilirsiniz. Çok geniş bir oyun alanı sağlayan uygulamada pek çok istilaya açık bölge ve yağmalanacak eşya bulunmaktadır. Bu gizemli bölgeler her türlü tehlikeye açık ve sizi heyecana sürüklemeye hazırdır.

    Benzer Programlar

  • Mafia 2 Mafia 2
    ingilizceDeneme Sürümü189 MB
  • PUBG Lite Pc PUBG Lite Pc
    TürkçeÜcretsiz61.2 MB