Unturned Zombi Oyunu

Unturned Zombi Oyunu

Versiyon/SürümUnturned
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
ÜreticiNelson Sexton
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi4 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Unturned Online Ücretsiz Popüler Zombi Oyunu

Zombi oyunları ve yağma oyunlarını sevenler için geliştirilen eğlenceli ve özel görüntü kaliteleri ile farklı bir deneyim sunuyor. Online bir zombi oyunu olan bu Unturned oyununda hayatta kalma başarısı göstererek oyun yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz.

Unturned Ne İşe Yarar?

Online olarak oynanabilen çoklu oyuncu desteği sunan bir hayatta kalma savaşı ve zombi oyunudur. Oyun yayınlandıktan sonra dünya üzerinde bir günde en çok oynan oyun olma başarısını göstermiştir. Benzer pek çok oyunun olumlu ve etkileyici özelliklerini bir araya getirerek başarılı bir kombinle oyun severlerin beğenisine sunan program tamamen ücretsiz olarak bilgisayarınıza kurulum imkânı sağlamaktadır.

Unturned Oyunun Özellikleri

Ayrıca küçük oranda bellek üzerinde yer kapladığı için sisteminize dost bir oyun imkânı sunmaktadır. Hayatta kalmak için öncelikle tuğlalardan kendinize bir barınak hazırlamalı ve sonrasında ihtiyacınız olan gıda ve diğer yaşam malzemelerini toplamanız gerekmektedir.

Unturned Nasıl Oynanır?

Online bir oyun olan Unturned oyunu internet üzerinden sisteme kayıt olarak oynayabileceğiniz bir oyundur. Yarattığınız karakteri zombi istilasından korumak için gerekli malzemeleri toplayabilir ya da yağmalayabilirsiniz. Çoklu kullanıcı ile oynanabilen oyunu ister karşılıklı olarak başka oyuncularla savaşıp mallarını yağmalayabilirsiniz. İsterseniz de diğer oyuncularla dostluk kurarak güçlerinizi birleştirerek ortak düşmanlara karşı beraber savaşabilirsiniz. Çok geniş bir oyun alanı sağlayan uygulamada pek çok istilaya açık bölge ve yağmalanacak eşya bulunmaktadır. Bu gizemli bölgeler her türlü tehlikeye açık ve sizi heyecana sürüklemeye hazırdır.

481 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Street Fighter 2 Champion Edition Street Fighter 2 Champion Edition
  İngilizceÜcretsiz2.1 MB
 • Playerunknown’s Battleground Playerunknown’s Battleground
  İngilizceÜcretli14 GB
 • Kaptan Amerika Kış Askeri Kaptan Amerika Kış Askeri
  İngilizceÜcretsiz222 MB
 • Disney Infinity Marvel Süper Heroes Disney Infinity Marvel Süper Heroes
  TürkçeÜcretsiz5.27 GB
 • Unturned Zombi Oyunu HAKKINDA YORUM YAZIN