Unfollowgram

Unfollowgram

Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
Üreticiunfollowgram
İşletim SistemiAndroid / iPhone / Windows
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi5 Nisan 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir ()

Unfollowgram Instagram ve Twitter için Takip Etmeyenleri Toplu Silme Takipten Çıkarma Uygulaması

Unfollowgram indir, Instagram ve Twitter üzerinde sizi takip etmeyenleri bulma, takipten çıkarma ve takip etmeyenlerı takipten toplu olarak çıkarma işlemini kolaylaştıran uygulamadır. Android ve iPhone cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Instagram ve Twitter takip etmeyenleri bulma uygulamasıdır.

Instagram‘da çektiğiniz fotoğraflarınızı efeklterle beraber takipçilerinize sunduğunuz popüler bir sosyal medya servisidir. Takipleşme sistemi bulunan sitede takipçilerinizin yüklediği fotoğrafları görebiliyor ve kendi fotoğraflarınızı takipçilerinize sunuyorsunuz. Takipe takip isteyen ama bir süre sonra takip etmeyi bırakan kullanıcıları Unfollowgram uygulaması sayesinde bulabilirsiniz.

Takibi bırakanlar uygulaması sizlere “kim takibi bırakmış” ve hangi kullanıcı takip etmiyorum” gibi sorularla karşı karşıya geldiyseniz Android ve iPhone cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Twitter içinde hizmet veren uygulamada “toplu takibi etmeyenleri silme” işlemini hızlı ve güvenli bir şekilde yapabileceksiniz.

Unfollowgram Nasıl Kullanılır

Unfollowgram Web sitesine giriş yaptıktan sonra Instagram ve Twitter hesabınızla giriş yapın. Üst kısımdaki menüden sizi takip etmeyenler, takip etmedikleriniz, takipçileriniz ve takip ettikleriniz gibi seçenekler göreceksiniz. Bu kısımlarda takip etmediğiniz kullanıcılar varsa eğer hemen takip edebilirsiniz. Takibi bırakan kullanıcıları hemen takipten çıkarabilir ve çoklu hesabınız varsa uygulama sayesinde tek tek takipçileri incelemek zorunda kalmıyorsunuz.

    Benzer Programlar

  • Instagram Fotoğraf Video İndirici indir Instagram Fotoğraf Video İndirici indir
    İngilizceÜcretsiz3,3M
  • Zoomie For Instagram indir Zoomie For Instagram indir
    TürkçeÜcretsiz18.3 MB
  • Unfollowgram HAKKINDA YORUM YAZIN