Instagram Fotoğraf Video İndirici indir

Instagram Fotoğraf Video İndirici indir

Versiyon/Sürüm3.8
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu3,3M
ÜreticiVideo Downloader & Photo Downloader & Saver
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Güncelleme Tarihi15 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Instake Instagram Fotoğraf ve Video indirme uygulaması

Android InsTake Downloader APK indir, Instagram için fotoğraf ve video indirici uygulaması ile oturum açmadan fotoğraf ve videoları indirin.

Instagram fotoğraf video indirici, İnstagram kullanıcılarının en sık kullandığı uygulamalardan biridir. Android uygulamalar arasında muadilleri bulunsa da InsTake uygulamasının daha popüler olduğu görülür. Kullananların hemen her biri uygulamadan çok memnun kaldığını, kısa sürede hızlı sonuç verdiğini dile getirir. Bir video indirme uygulaması olarak kullanılan InsTake, beklentileri karşılayacak forma sahiptir.

InsTake Instagram Fotoğraf Video indir

InsTake Instagram fotoğraf ve video indirici uygulamanın en sevilen özelliği oturum açmadan indirmeye izin vermesidir. Hiçbir şekilde bilgi girişi yapmak zorunda olmadan uygulamayı indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. İnstagram’da gördüğünüz herhangi bir fotoğraf ya da videoyu bu uygulama sayesinde kaydedip indirebilirsiniz. Sonrasında kendi hesabınızda paylaşmanız da mümkündür.

Instagram fotoğraf video indirici APK Android indirdikten sonra yalnızca kendi içinde değil İnstagram’da da çevrimdışı gezmeye izin veren uygulama hızlı şekilde indirme işlemini tamamlar.

Instagram Fotoğraf Video İndirici APK İndir

InsTake uygulaması, android işletimli cihazlarla uyumlu çalışır. Android işletim sistemine sahip cep telefonu ya da tabletiniz varsa bu uygulamayı kısa sürede indirebilirsiniz. Tamamıyla ücretsiz olan uygulama, uygulama markette bulunur. İsmini aratıp bulduktan sonra indir demek yeterlidir. Instagram fotoğraf video indirici APK indirdikten hemen sonra aç diyerek uygulamanın kullanımına başlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Zoomie For Instagram indir Zoomie For Instagram indir
    TürkçeÜcretsiz18.3 MB
  • Postegro Apk indir Postegro Apk indir
    TürkçeÜcretsiz3.4 MB
  • Instagram Fotoğraf Video İndirici indir HAKKINDA YORUM YAZIN