Telegram X indir

Telegram X indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm
Lisans3
DilTürkçe
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi5 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir () Android indir

Telegram WhatsApp a Alternatif Mesajlaşma uygulaması

Telegram X indir, WhatsApp benzeri alternatif arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz bir uygulama istediğinizde size yardımcı olabilecek niteliklere sahiptir. Özellikle WhatsApp gibi piyasanın güçlü uygulamalarına rakip olarak oldukça popüler olduğu gözden kaçmamaktadır. Bir çeşit mesajlaşma uygulaması olan Telegram X, bir önceki versiyonu olan Telegram’dan çok daha verimli sonuçlar vermektedir.

Yeni versiyonda geliştirilmiş seçenekler, kişiselleştirme özellikleri ve daha pek çok detayın bulunduğu dikkat çekmektedir. Bu bakımdan muhakkak denenmesi tavsiye edilmektedir.

İnternet bağlantısını hızlı şekilde değerlendirebilmeye yardımcı olan Telegram X, sohbetlerinizin internet sorunu yaşamasına izin vermemektedir.

Telegram X Özellikler

Mesajlaşma uygulaması olarak üretilen Telegram X yalnızca mesajlaşma sağlamaz aynı zamanda aktarım yapmak istediğinizde de size yardımcı olabilir. Dosya, görüntü, video, ses kaydı gibi aktarıma müsait olan unsurlar kolaylıkla gönderilebilmektedir.

Gece modu da bulunan uygulamanın ayrıca benzerlerine kıyasla daha akıcı animasyonlara yer verdiği bilinmektedir. Bunların yanı sıra kayıtlı olan medya ve dokümanları derli toplu göstermesi, mesajların baloncuk şeklinde gelmesi, sohbetin ve aramanın ayrı ayrı gösterilmesi Telegram X mesajlaşma uygulamasının daha fazla tercih edilmesini sağlamaktadır.

Telegram X İndir

Android işletim sistemine sahip cep telefonlarında kullanılabilen mesajlaşma uygulamaları avantajlıdır ancak Telegram X yalnızca cep telefonlarında değil aynı zamanda tabletlerde de kullanılabilmektedir. Bu bakımdan uygulamayı tablete de indirebilirsiniz. WhatsApp uygulaması ile birçok özelliği benzemekte olan bir uygulamadır.

Mobil marketinizden ücretsiz şekilde indirebileceğiniz uygulama son derece profesyonel ve bir o kadar donanımlıdır. Birkaç dakika içinde indirip anında kullanmaya başlayabilmeniz mümkündür.

    Benzer Programlar

  • Signal Private Messenger Signal Private Messenger
    İngilizceÜcretsiz32.5M
  • ShareChat ShareChat
    İngilizceÜcretsiz44M