WhatsApp Messenger

WhatsApp Messenger

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...
Versiyon/SürümWhatsapp Android 2.11.238
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu17.47 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid/Android Tablet Android 2.3.3 ve üstü
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi1 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (17.47 MB) Mac indir iOS indir Android indir

WhatsApp Mesajlaşma Sohbet Android iphone Uygulaması

WhatsApp indir, Dünya’nın en popüler mesajlaşma uygulamarından biri olan WhatsApp Messenger mobil uygulamasıdır. Adroid cihazlar için hazırlanmış internet aracılığı ile ücretsiz mesajlaşma uygulamadır. Uygulamayı Facebook gibi Dünya devi bir firmanın satın alması ile daha büyük bir popülaturluk kazanan uygulama olmuştur.

Metin mesajlarından hariç olarak resim fotoğraf video ve ses dosyaları gibi  dosyaları paylaşmamıza yarayan bütün herşeyi  internet aracılığı sayesinde ücretsiz olarak yapabilen faydalı bir  programdır.

WhatsApp Messenger android ios yazılım olarak Andoid işletim sistemleri için hazırlanmış bir uygulamadır.
WhatsApp sistemi tamamiyle sms olayın bitirmiş en  büyük iletişim oparatörlerini sms  sistemini  geride bırakmış mobil kullanıcılar tarafından sms yerine WhatsApp uygulamasını tercih etmişlerdir. Uygulamanın arkasından güçlü yazılımlar çıksa bile WhatsApp zirveyi bırakacak gibi görünmüyor.

WeChat, Tango, Viber, LINE, Snapchat  gibi rakipleri WhatsApp  gibi  mesajlaşma uygulamaları olsada açık ara önde ilerlemketedir.

Program ile tek arkadaşınızla mesajlaşabilirken grup kuraraktan 30 kişiye kadar toplu olarak konuşma imkanınız da bulunmaktadır.sesli mesaj fotoğraf, video ve dosya gönderme gibi işlemleri rahatlıkla yapabildiğiniz gibi , bulunduğunuz yerin konumunu  yer bildirimiinde bulunabiliyorsunuz ve sizi harita üzerinde bulmaları daha kolay bir hal almaktadır.

WhatsApp ile mesaj yazmaktan sıkıldıgınızda bas konuş özelliği ile sesinizi direk kayıt alıp mesaj olarak gönderme imkanınızda bulunmaktadır. Bu özelliği ile bir hayli dikkat çeken uygulama kullanıcılara büyük  kolaylık sağlamaktadır.

Uygulamada özel bir liste yapmadan kişi listenizdeki numaraları otomatik alarak istediğiniz kişiyle direk oalrak yazışma dosya gönderme imkanınız bulunmaktadır.

WhatsApp Ayarlar Kısmı

WhatsApp mobil profil resim kısmındaki yerden eski konuşmaların yedeklerini görebilirsiniz, hangi tarihte neler konuştuğunuzu  öğrenebilirsiniz. Yine ayarlar kısmında kısa bir isim oluşturabilirsiniz. avatar resminizi değiştirip veya gizleme imanınız bulunmaktadır.

Kendinize ait profil sayfanız üzerinde yer alan avatar ve durum bilgisi gibi bölümleri de istediğiniz şekilde özelleştirmenize olanak sağlayan WhatsApp ile daha önce arkadaşlarınızla yapmış olduğunuz tüm mesajlaşmalar otomatik olarak yedeklenmektedir ve ne zaman isterseniz tüm konuşmalarınıza kolayca ulaşabilirsiniz. Bu sayede en son mesajlaşmış olduğunuz arkadaşlarınızla hangi günlerde neler konuştuğunuzu görebilirsiniz.

Ücretsiz mesajlaşma, resim gönderme, video gönderme, ses dosyası gönderme, bas konuş, konum paylaşma ve çok daha fazlasıyla sizlere mükemmel bir hizmet sunan WhatsApp’ı daha önce denemediyseniz çok şey kaçırdığınızı söyleyebilirim.

WhatsApp Messenger Android Uygulaması Ekran Görüntüsü

WhatsApp Messenger Android uygulaması ile sesli sohbet etme, anlık mesajlaşma ve görüntülü konuşma yapabilmeyi son sürüm güncellemesiyle tüm kullanıcılarına ücretsiz sunmaktadır bu sayede en popüler kullanım alanında ilk sırada yerini almış olup milyarlarca kullanıcıya hitap etmektedir. Uygulamanın içeriği hakkında bilgi sahibi olabilmeniz için kurulum aşamasın sırasında çekilen ekran fotoğraflarını ön izleme yaparak bilgi sahibi olabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Zello PTT Zello PTT
    TürkçeÜcretsiz2.23 MB
  • WhatsRemoved WhatsRemoved
    İngilizceÜcretsiz3,2M