WhatsApp Messenger

WhatsApp Messenger

Versiyon/SürümWhatsapp Android 2.11.238
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu17.47 MB
ÜreticiWhatsApp Inc.
İşletim SistemiAndroid/Android Tablet Android 2.3.3 ve üstü
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi14 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (17.47 MB) Mac için indir iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

WhatsApp Mesajlaşma Android Ios Uygulaması

Dünya’nın en popüler mesajlaşma uyugulamarından biri olan WhatsApp Messenger mobil uygulama Adroid ios cihazlar için hazrılanmış internet aracılığı ile ücretsiz mesajlaşma uygulamadır. Uygulamayı Facebook gibi dünya devi bir firmanın satın alması ile daha büyük bir popülaturluk kazanan uygulama olmuştur.

WhatsApp Messenger

Metin mesajlarından hariç olarak resim fotoğraf video ve ses dosyaları gibi  dosyaları paylaşmamıza yarayan bütün herşeyi  internet aracılığı sayesinde ücretsiz olarak yapabilen faydalı bir  programdır.

WhatsApp Messenger android ios yazılım olarak Andoid işletim sistemleri için hazırlanmış bir uygulamadır.
WhatsApp sistemi tamamiyle sms olayın bitirmiş en  büyük iletişim oparatörlerini sms  sistemini  geride bırakmış mobil kullanıcılar tarafından sms yerine WhatsApp uygulamasını tercih etmişlerdir. Uygulamanın arkasından güçlü yazılımlar çıksa bile WhatsApp zirveyi bırakacak gibi görünmüyor.

WeChat, Tango, Viber, LINE, Snapchat  gibi rakipleri WhatsApp  gibi  mesajlaşma uygulamaları olsada açık ara önde ilerlemketedir.

Program ile tek arkadaşınızla mesajlaşabilirken grup kuraraktan 30 kişiye kadar toplu olarak konuşma imkanınız da bulunmaktadır.sesli mesaj fotoğraf, video ve dosya gönderme gibi işlemleri rahatlıkla yapabildiğiniz gibi , bulunduğunuz yerin konumunu  yer bildirimiinde bulunabiliyorsunuz ve sizi harita üzerinde bulmaları daha kolay bir hal almaktadır.

WhatsApp ile mesaj yazmaktan sıkıldıgınızda bas konuş özelliği ile sesinizi direk kayıt alıp mesaj olarak gönderme imkanınızda bulunmaktadır. Bu özelliği ile bir hayli dikkat çeken uygulama kullanıcılara büyük  kolaylık sağlamaktadır.

Uygulamada özel bir liste yapmadan kişi listenizdeki numaraları otomatik alarak istediğiniz kişiyle direk oalrak yazışma dosya gönderme imkanınız bulunmaktadır.

WhatsApp Ayarlar Kısmı

WhatsApp  profil resim kısmındaki yerden eski konuşmaların yedeklerini görebilirsiniz, hangi tarihte neler konuştuğunuzu  öğrenebilirsiniz. Yine ayarlar kısmında kısa bir isim oluşturabilirsiniz. avatar resminizi değiştirip veya gizleme imanınız bulunmaktadır.

Kendinize ait profil sayfanız üzerinde yer alan avatar ve durum bilgisi gibi bölümleri de istediğiniz şekilde özelleştirmenize olanak sağlayan WhatsApp ile daha önce arkadaşlarınızla yapmış olduğunuz tüm mesajlaşmalar otomatik olarak yedeklenmektedir ve ne zaman isterseniz tüm konuşmalarınıza kolayca ulaşabilirsiniz. Bu sayede en son mesajlaşmış olduğunuz arkadaşlarınızla hangi günlerde neler konuştuğunuzu görebilirsiniz.

Ücretsiz mesajlaşma, resim gönderme, video gönderme, ses dosyası gönderme, bas konuş, konum paylaşma ve çok daha fazlasıyla sizlere mükemmel bir hizmet sunan WhatsApp’ı daha önce denemediyseniz çok şey kaçırdığınızı söyleyebilirim.

WhatsApp Messenger Android Uygulaması Ekran Görüntüsü

WhatsApp Messenger Android uygulaması ile sesli sohbet etme, anlık mesajlaşma ve görüntülü konuşma yapabilmeyi son sürüm güncellemesiyle tüm kullanıcılarına ücretsiz sunmaktadır bu sayede en popüler kullanım alanında ilk sırada yerini almış olup milyarlarca kullanıcıya hitap etmektedir. Uygulamanın içeriği hakkında bilgi sahibi olabilmeniz için kurulum aşamasın sırasında çekilen ekran fotoğraflarını ön izleme yaparak bilgi sahibi olabilirsiniz.

632 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Meet24 Meet24
  İngilizceÜcretsiz80.7 MB
 • Google Klavye Google Klavye
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz131 MB
 • Android Klavye Android Klavye
  enÜcretsiz
 • Mesaj Kutusu Uygulaması Mesaj Kutusu Uygulaması
  TürkçeÜcretsiz
 • WhatsApp Messenger HAKKINDA YORUM YAZIN