Subway Surfers Özellikleri

Subway Surfers oyunu, macera oyunlarını sevenler için en ideal oyunlardan bir tanesidir. Özellikle ios işletimli iPhone cep telefonlarınızdan oynayabileceğiniz,  günün her anı eğlenebileceğiniz oyunlardandır. Ayrıca yalnızca cep telefonları üzerinden değil ios işletimli iPadler üzerinden de oynanabildiği görülmektedir.

Oyunu cihazınıza indirdikten hemen sonra karakter seçmeniz gerekmektedir. Kız ya da erkek karakteri seçtikten sonra isminizi girmeniz yeterlidir. Sonrasında oyun hemen başlamaktadır. Siz ve yanınızdaki köpeğiniz tren yolundaki bekçiden kaçmalısınız. Kaçarken oyunun size sunduğu hediyeleri almalı ayrıca yolunuza konan engelleri aşmalısınız. Birçok kişi için oyun uygulamasından daha fazlası olan Subway Surfers bağımlılık yapan eğlencelerdendir.

Subway Surfers Özellikleri

Subway Surfers,  başlangıçta yavaş ve açıklayıcı başlayan ancak daha sonra birden hızlanan keyif verici bir macera oyunudur. Belli bölümlerden oluşan oyun adım adım farklı ve daha zor levellere taşınmaktadır. Bu süreçte hem oyun sürekli akmakta hem de engeller sıklaşmaktadır. Takılıp düşmeniz, engellerden birine takılmanız sonucunda ise bekçiye yakalanmanız söz konusudur.

Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından indirilen oyun uygulaması en sevilen oyunlar listesine yerleşmeyi başarmıştır.

Subway Surfers mobil

Subway Surfers ios