Street Fighter 2

Street Fighter 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm2.0.0
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi1 Mart 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir () Oyna

Street Fighter Efsane Atari Dövüş Oyunu

Street Fighter 2 indir, Windows bilgisayarlarda oynayacağınız klasik sokak dövüş oyunudur. Dövüş oyunlarının ilkolarak bilinen ve dövüş oyunlarına yön veren oyun diyebileceğimizden Street Fighter 2 90 lı yılların vazgeçilmez atari oyunu günümüzde hala oynanmakta ve kısım kısım güncellemeleri yapılmakta olan bir oyundur.

Atari salonlarının baş kahramını olan Street Fighter 2 oyununu  bilgisayarınızda oynamak isteyenler, bilgisayar üzerinden biraz zahmet çekmekteydi. Oyun  çok eski bir oyun oduğu için gereksiimlerini bilgisayarımıza sağlamamız gerekmekteydi. Oyunun geliştiricileri bu hali görmüş olacaklar ki artık zahmet çekmeden tarayıcı üzerinden Street Fighter 2 oyunu oynayabiliyorsunuz.

Efsane oyunun bu  güncellemesiyle birlikte bildiğimiz oyun içerisinde farklı gelişmler olmakta seçtiğiniz kahrama karşı bile dövüş yapabilmektesiniz.

Street Fighter 2 Oyunu Nasıl Oynanır

Oyunun ayarlar kısmından oyun tuşlarını siz ayarlayabildiğiniz gibi  varsayılan tuşlar ise S D F tuşları ile elleri kontrol ediyorsunuz yani yumruk şekillerini sağlıyorsunuz. X C V tuşları tekme atmak  için kullanılmaktadır. siteyi online olarak https://streetfighteronline.info/ adresinden oynayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Super Mario Bros Super Mario Bros
    TürkçeÜcretsizWeb
  • Gamyun Pc Türkçe Gamyun Pc Türkçe
    TürkçeÜcretsiz