Street Fighter 2 Apk indir

Street Fighter 2 Apk indir

Versiyon/Sürüm2.0.0
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu29.2 MB
ÜreticiCAPCOM
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi27 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir Oyna

Street Fighter 2 Efsane Atari Dövüş Oyunu Android Apk Versiyonu

Street Fighter 2 apk indir, Android mobil cihazlarınızda oynayacağınız klasik atari sokak dövüş oyunudur. Street Fighter 2 apk dövüş oyunlarının ilk olarak bilinen ve dövüş oyunlarına yön veren oyun diyebileceğimizden Street Fighter 2 90 lı yılların vazgeçilmez atari oyunu günümüzde hala oynanmakta ve kısım kısım güncellemeleri yapılmakta olan bir oyundur.

Atari salonlarının baş kahramını olan Street Fighter 2 apk oyununu  bilgisayarınızda oynamak isteyenler, bilgisayar üzerinden biraz zahmet çekmekteydi. Oyun  çok eski bir oyun oduğu için gereksiimlerini bilgisayarımıza sağlamamız gerekmekteydi. Oyunun geliştiricileri bu hali görmüş olacaklar ki artık zahmet çekmeden tarayıcı üzerinden Street Fighter 2 oyunu oynayabiliyorsunuz.

Efsane oyunun bu  güncellemesiyle birlikte bildiğimiz oyun içerisinde farklı gelişmler olmakta seçtiğiniz kahrama karşı bile dövüş yapabilmektesiniz.

Street Fighter 2 Oyunu Nasıl Oynanır

Oyunun ayarlar kısmından oyun tuşlarını siz ayarlayabildiğiniz gibi  varsayılan tuşlar ise S D F tuşları ile elleri kontrol ediyorsunuz yani yumruk şekillerini sağlıyorsunuz. X C V tuşları tekme atmak  için kullanılmaktadır. siteyi online olarak https://streetfighteronline.info/ adresinden oynayabilirsiniz.

Street Fighter 2 Tanıtım Videosu

    Benzer Programlar

  • Kick The Buddy Second Kick Apk indir Kick The Buddy Second Kick Apk indir
    İngilizceÜcretsiz128.0 MB
  • Stumble Guys Apk indir Stumble Guys Apk indir
    İngilizceÜcretsiz120M
  • Street Fighter 2 Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN