Sticker Make For Whatsapp indir

Sticker Make For Whatsapp indir

Versiyon/Sürüm675
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu28M
Üreticirunnableapps
İşletim SistemiAndroid 5.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 yıl önce
Güncelleme Tarihi25 Şubat 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Sticker Make For Whatsapp Yeni Çıkartmalar ve Emoji Yap

Sticker Make For Whatsapp APK indir, WAStickerApps için çıkartmalar oluşturma uygulaması Sticker Make For Whatsapp Apk ile yeni çıkartmalar ve emojiler yap.

Sticker Make for Whatsapp APK uygulaması, son dönemlerde oldukça yaygınlaşan Whatsapp stickerlarını yapmanızı sağlamak üzerine oluşturulmuş bir uygulamadır.

Sticker Make For Whatsapp APK indir

Whatsapp, şu an dünya çapında en yaygın kullanılan mesajlaşma aracıdır. Sticker Make for Whatsapp içerisine eklenen pek çok özellikten birisini de stickerlar oluşturmaktadır. Bazı kalıp stickerların yanında, kendinize ait stickerlar da oluşturmak isterseniz, bu uygulamadan yararlanabilirsiniz.

Kendi fotoğrafınızdan, sevdiğiniz birinin fotoğrafından, herhangi komik fotoğraftan ya da bir ünlünün fotoğrafından kesitler hazırlayarak, bunları stickerlara dönüştürebilirsiniz. Bu dönüşümün sağlayıcısı olan uygulamayı, android tablet ya da cep telefonlarınıza kolaylıkla ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Sohbetlerinizin daha eğlenceli ve daha keyifli geçmesi için sticker oluşturmaya bu uygulama sayesinde başlayabilirsiniz.

Yeni çıkartmalar ve emojiler yapmak için Sticker Make for Whatsapp APK indirip Android telefon ve tabletlerde yeni görüntüler ortaya çıkartabilirsiniz. Whatsapp’a yeni fotoğraflar ekleyerek emojiler ve çıkartmaları eklemenin yanı sıra Whatsapp’ta mp4 ve GIF’leri destekleyen bir uygulamadır.

Whatsapp APK indir

    Benzer Programlar

  • MatchPub Apk indir MatchPub Apk indir
    TürkçeÜcretsiz87 MB
  • Reddit Apk indir Reddit Apk indir
    TürkçeÜcretsiz81,17 MB
  • Sticker Make For Whatsapp indir HAKKINDA YORUM YAZIN