Spider Man 3

Spider Man 3

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm3
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu284 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (284 MB)

Spider Man 3 Örümcek Adam Aksiyon ve Macera Oyunu

Spider Man 3 oyunu indir, sinema filminden esinlenilerek Activision şirketi tarafından 2007 yılında geliştirilen örümcek adam oyunudur. Oyun senaryosunda verilen aksiyon ve macera dolu görevler süper yeteneklere sahip olan kahramanımızla yapıyoruz.

Spider Man 3 Oyunu Nasıl Oynanır

Oyunda başlangıçta kahramanımız ilk olarak sıradan bir insan olarak gündelik hayatını şehirde yaşıyor. Ancak şehirde çıkan salgın bir hastalık sonucu enfeksiyon kapıyor. Acayip ve hiç kimsede gözlenmeyen bir mutasyona uğrayarak örümcek adam şekline bürünüyor. Şehire hastalığı yayan DR. Conros’u yakalamakta tabiki Spider Man 3 oyununda kahramanımız üstleniyor.

Spider Man 3 oyunu senaryo olarak Batman ve Superman oyunlarını anımsatsada kendine özgü senaryo ve kahramanın yetenekleri oyuna farklılık kazandırıyor. Sonuç olarak 3 kahramanımızda ortak noktada birleşiyor ve şehir güvenliğini sağlamak amacıyla kıyasıya düşmanlarımıza karşı ölümüne mücadele veriyoruz. Şehirde bulunan sokak çeteleri ve sürüngenlerle örümcek adam spiderman yok etmek için peşlerine düşmek zorunda kalıyor.

Oyunu oynamadan önce mutlaka örümcek adam film serisini mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü verilen görevler ve senaryo tıpkı filmde olduğu gibi seyrediyor. Filmde bulunan Peter Parker daha sonraları filmde olduğu gibi Spider Man 3 rolünü üstleniyor. Oyun içerisinde Venom New Goblin, Sandman ve siyah kostümlü Spider Man bulunmaktadır. Bu kahramanların çoğunu zaten filmden tanıyacaksınız.

    Benzer Programlar

  • Spider Man 2 Oyunu Spider Man 2 Oyunu
    Türkçe-İnglizceÜcretsiz164 MB