Spider Man 2 Oyunu

Spider Man 2 Oyunu

Versiyon/Sürüm1.2.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu164 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi1 Mart 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (164 MB) iOS indir Android indir APK indir

The Amazing Örümcek Adam Oyunu

Spider Man 2 Oyunu Windows indir, Spider Man 2 Örümcek adam karakteri Spider Man windows platformlarında piyasaya çıkışı ile sahip olduğu grafik görüntüsü ve aksiyon sahneleriyle oldukça etkileyici görüntiye sahiptir. Spider Man 2 Dünya’yı ve Manhattan’ın sokaklarını kötülerin çevreye ve insanlara verdiği zararlardan koruyoruz. Bir önceki oyununa göre oldukça önemli ve gelişmiş grafik ekran ara yüzü ile oyun severlerle buluşuyor.

Spider Man 2 Oyuncu Karakterleri

Örümcek adamın başrol oyuncusu olarak bulunduğu ve kötülere karşı savaşan yardımcı oyuncuları olarak Electro, venom, Green Goblin ve Avcı Kraven’in bulunduğu 6 efsanevi savaşçı yer alıyor. Times Square ve Central Park yüksek binaları arasında geçen oyunda binalar arasında sallanıyor ve duvarlara tırmanıyoruz. Spider Man 2 Örümcek Adam Oyunu Spider Man çok sayıda yan ve çeşitli aksiyon ve maceranın en yoğun olduğu görevler içermektedir. Sembiyot örümcek adam kostümlerini kullanarak çok sayıda yer ve akrobatik hareketler keşfedeceksiniz.

Spider Man 2 Nasıl Oynanır?

Örümcek adam Spider Man filminden esinlenerek geliştirilen oyunun hikaye ve bölümleri tıpkı filmdeki görüntüleri andrıyor. Spider Man 2 Oyunu Android, iOS ve Windows platformlar için oyun Gameloft oyun yapımcısı tarafından geliştirilmiştir. Geliştirilmiş oyun kontrolleri ve düşmanlarımıza karşı acı veren teknik hareketler ve kombolar yapabiliyoruz.

The Amazing Spider Man 2 Windows bilgisayarlar için indirmek için hemen indir butonuna ve alt kısımdaki butonlardan hangi cihazı kullanıyorsanız kolaylıkla ve ücretsiz indirme desteğinden faydalanın. Türkçe dilini destekliyor olmasıda oyunu ve görevlerini daha iyi anlayarak oynama imkanı yakalıyoruz. Spiderman oyunları indirmek için sitemizin kategorimizden Spiderman oyun serilerini indirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Ring of Elysium – PUBG Oyunu Ring of Elysium – PUBG Oyunu
    ingilizceDeneme Sürümü6.00 gb
  • Mafia 2 oyunu Mafia 2 oyunu
    ingilizceDeneme Sürümü189 MB