SoundHound

SoundHound

Versiyon/Sürüm4.6.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu23 MB
ÜreticiSoundHound Inc.
İşletim SistemiCihazara göre değişir
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi4 Ocak 2021
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

SoundHound Android Müzik Kaşifi ve Oynatıcısı

SoundHound Android Apk’yı indir, SoundHound en iyi müzik ve ses uygulaması ile şarkı sözleri, albümleri, şarkıcıları ve müzik keşfedip müzik oynatıcı ile dinleyin.

SoundHound – Müzik Kaşifi ve Oynatıcısı, müzik keşfi yapmak isteyenlerin en iyi seçeneğidir. Yalnızca şarkı mırıldanarak dahi arama yapabildiğiniz uygulamada birkaç dakika içinde merak ettiğiniz şarkıları bulabilirsiniz. Şarkıcılar, albümler, şarkı sözleri bu uygulama sayesinde kolayca bulunur. Android uygulamalar arasında birçok seçeneği bulunan kategori piyasada oldukça talep görür.

SoundHound Android APK’yı İndir

SoundHound Android APK’yı indirip – Müzik Kaşifi ve Oynatıcısı için müzik çalar uygulaması demek doğru olur. Yalnızca şarkıları öğrenmek için değil aynı zamanda keşfedilen müzikleri çalmak için de bu uygulamanın kullanıldığı bilinir.

SoundHound Android APK‘yı ücretsiz indirip android cihazlarda basit bir kullanımı olan uygulama android işletimli cihazlarda çalışır. Cep telefonunuzda ya da tabletinizde bu tarz bir uygulamaya ihtiyacınız varsa uygulama marketinizden bulabilirsiniz.

SoundHound – Müzik Kaşifi ve Oynatıcısı Özellikler

SoundHound – Müzik Kaşifi ve Oynatıcısı, arama ve keşfetme özelliklerini yalnızca şarkılarda göstermez. Aynı zamanda video oynatma özelliği bulunur.

Piyasaya sürüldüğü andan itibaren en iyi müzik ve ses uygulaması dalında ödül alan uygulama, kullanıcıların her birinden geçer not alır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Musixmatch Music Lyrics Player Musixmatch Music Lyrics Player
    İngilizceÜcretsiz45 MB
  • Müzik Çalar – Audio Player Müzik Çalar – Audio Player
    TürkçeÜcretsiz4.0 MB
  • SoundHound HAKKINDA YORUM YAZIN