Pi Müzik Çalar Apk indir

Pi Müzik Çalar Apk indir

Versiyon/Sürüm3.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu7.9 MB
Üretici100Pi Labs
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi29 Nisan 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Pi Müzik Çalar Kullanışlı Android Müzik Player Çalar) Apk Uygulaması

Pi Müzik Çalar apk indir, Pi Müzik Çalar piyasaya hâkim başarılı android uygulamalardan biridir. Müzik çalar uygulamasına ihtiyaç duyan herkesin deneyimlemesi gereken seçeneklerdendir. Müzik dinlemek istediğiniz zaman iyi bir müzik çalarınız olması önemlidir. Ses kalitesi, çözünürlüğü, tempoyu yansıtma şekli müzik çaların kalitesini gösterir. Pi Müzik Çalar bu konuda oldukça donanımlı bir uygulamadır.

Pi Müzik Çalar İndir

Pi Müzik Çalar, android uygulamalar arasından sıyrılmayı başarmıştır. Binlerce kişi tarafından indirilmiş, memnun kalınmıştır. Mobil marketinizden kolayca indirebileceğiniz uygulama herhangi bir ücret talebinde bulunmaz.

Kendi müzik çalarınızdaki müzikleri dinlemenize yardımcı olan uygulama birçok özelliğe sahiptir. Cihazınızda sorun yaratmadan uyum sağlayabilecek kadar iyi hazırlanmıştır.

Pi Müzik Çalar Özellikleri

3 farklı tema seçeneği bulunan Pi Müzik Çalar apk uygulaması, uyku zamanlayıcısına sahiptir. Bunun yanında kaydırarak müzik değiştirebilme uyumu, MP3 kesme avantajı tanır.

Uygulama, dilediğiniz zaman kilit ekranı ayarlayıp kontrol edebilmenizi sağlar. Ayrıca başarılı animasyon ve geçiş efektleri ile müzik dinlerken keyif almanız da mümkündür.

5 bant ekolayzırı olan uygulama, bas güçlendirme ile aradığınız kaliteyi yakalamanızı sağlar.

  Benzer Programlar

 • Musixmatch Music Lyrics Player indir Musixmatch Music Lyrics Player indir
  İngilizceÜcretsiz45 MB
 • SoundHound Apk indir SoundHound Apk indir
  İngilizceÜcretsiz23 MB
 • Pi Müzik Çalar Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN  casino siteleri