Soccer Super Star Futbol indir

Soccer Super Star Futbol indir

Versiyon/Sürüm0.1.20
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu92M
ÜreticiReal Freestyle Soccer
İşletim SistemiCihaza göre değişir
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi23 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Soccer Super Star - Futbol Çevirimdışı Futbol Oyunu

Soccer Super Star Futbol APK indir, Android gerçekci ve sürükleyici futbol oyunudur. Çevirimdışı ücretsiz oynanabilen Soccer Super Star stratejili bir oyun.

Soccer Super Star – Futbol APK Android futbol oyunu farklı ve çok gerçekci bir deneyim sunan aksiyon dolu futbol oyunudur. Kendi takımınızı kurup kupalar kazanmak için çevirimdışı futbol müsabakalarına çıkıyorsunuz.

Soccer Super Star Futbol APK Android indir

Kolay değil rakiplerin hepsini yenebilmek. Süper yıldızların bulunduğu futbol oyunu farklı bir konseptle karşımıza çıkıyor. Soccer Super Star Futbol APK Android oyununda topa vurmak ve gol atabilmek için ekrana parmağınızı hafifçe dokunmanız yetiyor. Oyun içerisinde zorluk giderek artmakta olup vuruş ve tekme deneyimleri için en iyisini sunmaktadır.

Gerçek yıldız futbolcuların kilidini açabilmek için sıralamada iyi yerlerde olmanız gerekiyor. Taktik ve stratejinizi iyi olması çıktığınız maçlar önemli faktörler arasında yer almaktadır. 11 kişilik takımınızla internet olmadan oynayabilir ve tüm takım yönetimini üstlenebilirsiniz. Soccer Super Star Futbol APK Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirebilirsiniz.

Soccer Super Star Futbol Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.soccer.score.star&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • NFL Rivals Football Game Apk indir NFL Rivals Football Game Apk indir
    TürkçeÜcretsiz547 MB
  • eFootball™ 2024 Apk indir eFootball™ 2024 Apk indir
    TürkçeÜcretsiz2.1 GB
  • Soccer Super Star Futbol indir HAKKINDA YORUM YAZIN