Sniper Ops 3D Shooter

Sniper Ops 3D Shooter

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu346 MB
ÜreticiModern Alchemists OG
İşletim SistemiWindows 8.1 / 10
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi7 Eylül 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (346 MB)

Sniper Ops 3D Shooter Windows En İyi Silah Aksiyon Oyunu

Sniper Ops 3D Shooter indir, Modern Alchemist OG’nin Windows 8.1 ve Windows 10 için geliştirdiği en iyi silah keskin nişancı ve aksiyon-savaş oyunudur.

Windows 8.1/Windows 10 bilgisayarlara ücretsiz indirip oynayabileceğiniz aksiyon dolu keskin nişancı oyunudur. Oyunda size verilen zorlu keskin nişancı görevlerini tamamlayarak ilerliyorsunuz.

Sniper Ops 3D Shooter oyununda eski bir kahraman askeri canlandırıyorsunuz. Askerimiz artık kontratlı bir keskin nişancı görevini para karşılığında yapıyor. Modern silahları ve 3D grafikler ile karşımıza çıkan oyunu büyük bir zevkle oynayacaksınız.

Bulunduğunuz bölgede bulunan teröristleri temizleyerek ilerlemeniz gerekiyor. Karşımıza çıkan düşmanları kafadan vurup (head shot) yaparak etkisiz hale getiriyorsunuz. Düşmanları en hızlı şekilde öldürmek için tam olarak doğru zaman ve doğrı yerde tetiğe basmanız büyük önem arz ediyor. Terörist dolu bölgeyi temizledikten sonra yeni görevler alıyorsunuz.

Ücretsiz olan Sniper Ops 3D Shooter oyunda moder silah çeşitliliğinin olması ve kullanacağınız silahı daha iyi olmasının görevleri başarıyla tamamlamak için bir avantaj konumundadır. En iyi silah 3D bilgisayar oyununda keskin nişancı olarak askerimizin en iyi arkadaşı silahıdır. Kazandığınız paralarla yeni silahların kilidini açabilir ve keskin nişancı silahınızın gücünü yükseltebilirsiniz.

Eğer bu tarz aksiyon-savaş oyunu oynamaktan seviyorsanız kesinlikle indirmenizi tavsiye ediyorum.

    Benzer Programlar

  • RIDE 3 indir RIDE 3 indir
    ingilizceÜcretsiz
  • Mafia 2 oyunu Mafia 2 oyunu
    ingilizceDeneme Sürümü189 MB
  • Sniper Ops 3D Shooter HAKKINDA YORUM YAZIN