Sniper 3D

Sniper 3D

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu98.00 MB
ÜreticiYodo1 Games
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi5 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (98.00 MB) APK indir

Sniper 3D Windows Keskin Nişancı Oyunu

Sniper 3D Windows indir, Sniper 3D Windows masaüstü bilgisayarlarında ya da laptoplarında keskin nişancı silahlı oyun oynamayı seven kişiler için tercih edilebilir bir oyundur. Popüler oyun programı listesinde arasında yer alan Sniper 3D, keskin nişancı oyunu olması özelliğiyle dikkat çekmektedir. Basit bir içeriği olmadığı için oyundaki hikâye ve gerçekçilik yönü bir hayli etkileyicidir.

Sevgilisi kaçırıldıktan sonra asker olan, keskin nişancı tüfeği ile mükemmel bir iş çıkaran kahraman, Sniper 3D oyununun göz doldurmasını sağlamaktadır.  Amerika sokaklarında macera dolu bir oyun oynamak isterseniz bu oyun programını bilgisayarınıza muhakkak indirmelisiniz.

Sniper 3D

Sniper 3D oyun programı, Windows işletim sistemine sahip cihazlarda rahatlıkla kullanılmaktadır. Özellikle çalıştırma kapasitesi düşük olan bilgisayarlarda dahi kullanılabilir olması, oyunun popülerliğini arttırmaktadır. Windows işletim hızıyla bir araya gelen program, küçük büyük herkes tarafından severek oynanmaktadır.

Sade ve anlaşılır bir arayüze sahip olan Sniper 3D Windows, oynamayı seven herkes tarafından kolayca kavranacak bir sisteme sahiptir. Bu özellikleri sayesinde oyunu birkaç dakika içerisinde indirip kurmak oldukça kolay olacaktır.

    Benzer Programlar

  • RIDE 3 indir RIDE 3 indir
    ingilizceÜcretsiz
  • Mafia 2 oyunu Mafia 2 oyunu
    ingilizceDeneme Sürümü189 MB
  • Sniper 3D HAKKINDA YORUM YAZIN