SignEasy

SignEasy

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm7.3.3
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu242.8 MB
Üretici
İşletim SistemiCihaza göre
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi13 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (242.8 MB) iOS indir Android indir

SignEasy Mobil Belge Düzenleme ve Belge İmzalama

SignEasy indir, Android mobilden evrak tarama, belge imzalama, elektronik belge düzenleme ve belge göndermenize yardımcı olan SignEasy belge tarama ve düzenleme uygulamasıdır.

Mobil platformlarda belgelerle ilgili işlerinizi kolaylıkla yapabilmenize yardımcı olan Android belge imzalama ve belge düzenleme uygulamasıdır. Tüm belgelerinizi düzenleme, gönderme ve kaydetme imkanı sağlar.

SignEasy uygulaması özellikle iş seyehatlerinizde kullanabileceğiniz bir belge tarama uygulamasıdır. Yurt dışı seyehatlarinizde ve özellikle ofiste olmadığınız zamanlarda SignEasy Android uygulamasını açarak elektronik belge imzalama işlemlerinizi pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ofiste bulunan çalışanlarınız ve diğer iş ortaklarınız sizlere belgeyi gönderdiği taktirde SignEasy ile anında belge imzalama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Oldukça basit bir tasarımı olan ve imza işlerinizi kolaylıkla yapabilmenizi sağlayan belge düzenleme uygulamasıdır. İmza attıktan sonra isterseniz belgenin tarihini düzenleyebilir ve iş ortağınızın da imza atabilmesi için belgeyi yeniden gönderebilirsiniz.

SignEasy belge düzenleme uygulaması popüler olan .pdf ve .doc gibi dosya formatlarını açabilir. İş hayatında çok önemli bir yere sahip olan belge düzenleme uygulaması ile belgelere imza attıktan sonra şifreleme seçeneğini kullanarak önemli belgelerinize diğer kullanıcıların erişimini engelleyebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Mobile Print Samsung Mobile Print Samsung
    İngilizceÜcretsiz7M
  • Indeed İş Arama Indeed İş Arama
    TürkçeÜcretsiz69,7 MB