Shaiya

Shaiya

Versiyon/SürümSürüm1 EP4 Kurulum
LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu528.86 MB
ÜreticiShaiya TR
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi6 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (528.86 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Shaiya Rol savaş Oyunu indir

Oyunu  internetten online bir şekilde oynayabilir ve Türkçe dil desteği paketiyle oyunu anlayarak daha zevkli bir hale getirebilirsiniz. Oyunun amacı Teos adıyla adlandırılmış olan topraklarda ırklarla savaş halinde kendinizi bulacak ve oyunda bulunan iki tanrıçalara hizmet edeceksiniz. Dediğimiz gibi oyunun hem online oynanması hemde Türkçe Dil desteği paketiyle sizlere verdiği keyif bir hayli artmaktadır.

Shaiya

Shaiya

Türkçe Eski Çağ Oyununda iki taraf bulunmakta ve bu taraflara verilen isimse Işık itirafı ve Öfke Kardeşliği adında iki gurup bulunmaktadır. Sizlere oyun başında hangi guruptan olmak istediğiniz sorulacak ve istediğiniz gurubu özgürce seçebilir gurubunuzun en güçlü olması için elinizden gelenin “en iyisini” yapmalısınız. Gruplardan Işık ittifakı adında ki gurubunda bulunan varlıklar insanlar ve elflerden meydana gelmektedir. Diğer Öfke Kardeşliği adında ki gurupta ise vailler ve nordeinler adında ki varlıklar bulunmaktadır. http://www.indirson.com/shaiya/

Shaiya oyunu bu ırk gurupları içerisinde toplam 4 karakter bulunmaktadır ve sizlere istediğiniz karakteri seçme özgürlüğü veren oyun değerli kullanıcılarımızın vazgeçilmezi halini alabilir. 4 farklı karakterin birbirinden farklı güçleri özellikleri var bu özellikleri kullanabilmeniz biraz da sizlerin yeteğine bağlıdır. Vail adında ki karakterin birden fazla gücü mevcuttur mesela diğer karaterlere göre çok daha hızlı bir şekilde gizlenebilme,haraket edebilme ve dönüşebilme gibi özellikleri mevcuttur. Birbirinden farklı eşyaları ile de diğer karakterlere meydan okuyabilmekte olup lakabı Suikatçidir.

Shaiya oyununda zindanların bir o kadar zorlu olması oyunu daha keyifli hale getirmekte olup PvE sistemi mevcut olup internet dünyasında online oynanabilen bir çok oyuna meydan okumaktadır. Shaiya Oyunda Rütbeleri bir hayli önemli oluşu PvP özelliği için sağlanabilecek en önemli özelliği sağlamaktadır. Oyunda ki rütbelerin önemli olması oyunun daha da kızışması büyük savaşlar meydana gelerek online oynarken arkadaşlarınızla yardımlaşabileceğiniz çok keyifli bir oyundur.

Shaiya Minimum sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows XP,Vista 32
 • İşlemci: Intel Pentium 4 işlemci veya AMD Athlon XP, 1.5 GHz ya da daha hızlı
 • Ekran Kartı: GeForce FX-sınıfı veya ATI Radeon 9600 128 MB
 • Bellek: En az 512 MB RAM
 • Ses Kartı: 16 bit, DirectX uyumlu ses kartı
 • DirectX: 9.0c
 • Sabit disk: En az 1.8 GB sabit disk belleği, ayrıca sonradan indirilecek içerikler için ekstra sabit disk belleği
 • İnternet bağlantısı: Genişbant internet bağlantısı, örnek: DSL
 • Kontrol: Klavye veyahut tekerli fare

Dikkat: Oyunun eksiksiz bir şekilde çalışmasını istiyorsanız bilgisayar donanımınızın bu yukarıda vermiş olduğumuz özelliklerle uyuşmalıdır. Aksi taktirde oyunda bazı eksiklikler meydana gelir ve oyunda zamanla oyunda level atladıkça donmalar meydana gelecektir.

Ayrıca oyuna gireceğiniz zaman diğer açık olan tüm programları kapattığınızdan emin olun ki oyun seri bir şekilde aktif çalışma gösterebilsin. Bunu neden söylüyoruz bazı firewall uygulamalar oyunun erişimini engellemektedir buda sizlerin Shaiya’yı bloke edip çalışmasını durdurabilir. Şunuda belirtelim ki Cannot Connet to Server/Change Directory c35 uyarıları ekrana gelirse oyun için belirtilen firewall uygulamalarını bilgisayarınızdan kapatıp devre dışı bırakmalısınız.

Oyunun Kurulum Videosu

Shaiya oyunun kurulum aşaması uzun sürdüğü için ve gerekli yüklemeleri otomatik gerçekleştireceğinden dolayı video çekimi indirme ve kurulum aşamasında hangi adımların yapılması gerektiği yere kadar yapılmıştır. Tüm kullanıcılarımıza oyunda keyifli zaman geçirmesini diliyoruz.

Shaiya Ekran Görüntüsü

597 kez indirildi

Benzer Programlar

 • LEGO Marvel Super Heroes LEGO Marvel Super Heroes
  İngilizceÜcretsiz659 MB
 • For Honor Savaş Oyunu For Honor Savaş Oyunu
  İngilizceÜcretsiz357 MB
 • Spider Man 2 Oyunu Spider Man 2 Oyunu
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz164 MB
 • Zone4 Dövüş Oyunu Zone4 Dövüş Oyunu
  İngilizceÜcretsiz3.57 MB
 • Shaiya HAKKINDA YORUM YAZIN