Shaiya

Shaiya

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Versiyon/SürümSürüm1 EP4 Kurulum
LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu528.86 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi2 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (528.86 MB) Oyna

Shaiya Rol savaş Oyunu indir

Shaiya indir, Türkiye’de Shaiya oyunu internetten online bir şekilde oynayabilir ve Türkçe dil desteğini de Windows cihazlarınıza indir yaparak ücretsiz Shaiya oyununu anlayarak daha zevkli bir hale getirebilirsiniz. Oyunun amacı Teos adıyla adlandırılmış olan topraklarda ırklarla savaş halinde kendinizi bulacak ve oyunda bulunan iki tanrıçalara hizmet edeceksiniz. Dediğimiz gibi oyunun hem online oynanması hemde Türkçe Dil desteği paketiyle sizlere verdiği keyif bir hayli artmaktadır.

Shaiya

Shaiya

Türkçe Eski Çağ Oyununda iki taraf bulunmakta ve bu taraflara verilen isimse Işık itirafı ve Öfke Kardeşliği adında iki gurup bulunmaktadır. Sizlere oyun başında hangi guruptan olmak istediğiniz sorulacak ve istediğiniz gurubu özgürce seçebilir gurubunuzun en güçlü olması için elinizden gelenin “en iyisini” yapmalısınız. Gruplardan Işık ittifakı adında ki gurubunda bulunan varlıklar insanlar ve elflerden meydana gelmektedir. Diğer Öfke Kardeşliği adında ki gurupta ise vailler ve nordeinler adında ki varlıklar bulunmaktadır.

Shaiya oyunu windows bu ırk gurupları içerisinde toplam 4 karakter bulunmaktadır ve sizlere istediğiniz karakteri seçme özgürlüğü veren oyun değerli kullanıcılarımızın vazgeçilmezi halini alabilir. 4 farklı karakterin birbirinden farklı güçleri özellikleri var bu özellikleri kullanabilmeniz biraz da sizlerin yeteğine bağlıdır. Vail adında ki karakterin birden fazla gücü mevcuttur mesela diğer karaterlere göre çok daha hızlı bir şekilde gizlenebilme,haraket edebilme ve dönüşebilme gibi özellikleri mevcuttur. Birbirinden farklı eşyaları ile de diğer karakterlere meydan okuyabilmekte olup lakabı Suikatçidir.

Shaiya oyununda zindanların bir o kadar zorlu olması oyunu daha keyifli hale getirmekte olup PvE sistemi mevcut olup internet dünyasında online oynanabilen bir çok oyuna meydan okumaktadır. Shaiya Oyunda Rütbeleri bir hayli önemli oluşu PvP özelliği için sağlanabilecek en önemli özelliği sağlamaktadır. Oyunda ki rütbelerin önemli olması oyunun daha da kızışması büyük savaşlar meydana gelerek online oynarken arkadaşlarınızla yardımlaşabileceğiniz çok keyifli bir oyundur.

Shaiya Minimum sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows XP,Vista 32
 • İşlemci: Intel Pentium 4 işlemci veya AMD Athlon XP, 1.5 GHz ya da daha hızlı
 • Ekran Kartı: GeForce FX-sınıfı veya ATI Radeon 9600 128 MB
 • Bellek: En az 512 MB RAM
 • Ses Kartı: 16 bit, DirectX uyumlu ses kartı
 • DirectX: 9.0c
 • Sabit disk: En az 1.8 GB sabit disk belleği, ayrıca sonradan indirilecek içerikler için ekstra sabit disk belleği
 • İnternet bağlantısı: Genişbant internet bağlantısı, örnek: DSL
 • Kontrol: Klavye veyahut tekerli fare

Dikkat: Oyunun eksiksiz bir şekilde çalışmasını istiyorsanız bilgisayar donanımınızın bu yukarıda vermiş olduğumuz özelliklerle uyuşmalıdır. Aksi taktirde oyunda bazı eksiklikler meydana gelir ve oyunda zamanla oyunda level atladıkça donmalar meydana gelecektir.

Ayrıca oyuna gireceğiniz zaman diğer açık olan tüm programları kapattığınızdan emin olun ki oyun seri bir şekilde aktif çalışma gösterebilsin. Bunu neden söylüyoruz bazı firewall uygulamalar oyunun erişimini engellemektedir buda sizlerin Shaiya’yı bloke edip çalışmasını durdurabilir. Şunuda belirtelim ki Cannot Connet to Server/Change Directory c35 uyarıları ekrana gelirse oyun için belirtilen firewall uygulamalarını bilgisayarınızdan kapatıp devre dışı bırakmalısınız.

Web üzerinden Shaiya Hemen oynamak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://shaiya.aeriagames.com/download

Oyunun Kurulum Videosu

Shaiya oyunun kurulum aşaması uzun sürdüğü için ve gerekli yüklemeleri otomatik gerçekleştireceğinden dolayı video çekimi indirme ve kurulum aşamasında hangi adımların yapılması gerektiği yere kadar yapılmıştır. Tüm kullanıcılarımıza oyunda keyifli zaman geçirmesini diliyoruz.

Shaiya Ekran Görüntüsü

  Benzer Programlar

 • Mafia 2 Mafia 2
  ingilizceDeneme Sürümü189 MB
 • PUBG Lite Pc PUBG Lite Pc
  TürkçeÜcretsiz61.2 MB