Secure Delete

Secure Delete

Versiyon/Sürüm3.0.37
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu3 MB
ÜreticiPeter Ho
İşletim SistemiAndroid 2.3.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (3 MB) Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Secure Delete Android için Kalıcı ve Güvenli Dosya Silme

Secure Delete, kişisel verilerinizi güvenli silme ve dosyayı geri yüklemek için kullanılan ücretsiz android uygulamasıdır. Android cihaza format attığınızda silinen dosyaları geri kurtarma ve güvenli dosya silme programıdır.

Secure Delete Nasıl Kullanılır

Secure Delete Nedir: Android cihazdan dosya ve klasörleri silerken daha güvenli işlem yapabilen, kurtarmak istediğiniz dosyanın geri döndürülmesini sağlamaktadır. Çok kolay ve sade tasarımıyla her seviyeden kullanıcı rahatlıkla kullanabilir. Ücretsiz olarak hizmet veren android secure delete apk silmek istediğiniz tüm dosyaları siler.

Başkalarının fotoğraf galerisine ve kişisel bilgilerinize erişimini engeller. Pro sürümünü Secure Delete içerisinde satın alma seçenekleri mevcuttur. Profesyonel sürümünde sadece fotoğraflar değil müzik, oyun, office dosyaları ve istediğiniz tüm dosyaları güvenli silme işlemi yapabilmektedir. Pro sürümü daha çok özellik ve kapsamlı çalışma performansı sergilemektedir.

Secure Delete android silinen dosyaları tamamen silme ve kalıcı dosya silme işlemini gerçekleştirir. Sildiğinizi sandığınız dosyaların çöp kalıntıları android cihazda yer almaktadır. Bunun için hafıza ve bellekte yer açmak için kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Android cihazınızı bir başkasına vermeden yada satmadan önce içerisinde bulunan fotoğrafları geri döndürülmelerine engel olmak için kullanılan güvenli dosya silme uygulamasıdır. Bir birinden farklı işlevlerde  olan android uyguamaların bir araya geldiği uygulamalar, oyun, sistem, gibi birçok farklı android uygulama indir için kategorimizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

25 kez indirildi

Benzer Programlar

 • WPS WPA Tester WPS WPA Tester
  İngilizceÜcretsiz
 • Gizli Rehber Gizli Rehber
  TürkçeÜcretsiz
 • Solo Locker Solo Locker
  İngilizceÜcretsiz4 MB
 • Parola Şifre Saklayıcı Parola Şifre Saklayıcı
  TürkçeÜcretsiz
 • Secure Delete HAKKINDA YORUM YAZIN