Secure Delete

Secure Delete

Versiyon/Sürüm3.0.37
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu3 MB
ÜreticiPeter Ho
İşletim SistemiAndroid 2.3.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi7 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (3 MB) Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Secure Delete Android için Kalıcı ve Güvenli Dosya Silme

Secure Delete indir, kişisel verilerinizi güvenli silme ve dosyayı geri yüklemek için kullanılan ücretsiz android mobil uygulamasıdır. Android cihaza format attığınızda silinen dosyaları geri kurtarma ve güvenli dosya silme programıdır.

Secure Delete Nasıl Kullanılır

Secure Delete Nedir: Android cihazdan dosya ve klasörleri silerken daha güvenli işlem yapabilen, kurtarmak istediğiniz dosyanın geri döndürülmesini sağlamaktadır. Çok kolay ve sade tasarımıyla her seviyeden kullanıcı rahatlıkla kullanabilir. Ücretsiz olarak hizmet veren android secure delete apk silmek istediğiniz tüm dosyaları siler.

Başkalarının fotoğraf galerisine ve kişisel bilgilerinize erişimini engeller. Pro sürümünü Secure Delete içerisinde satın alma seçenekleri mevcuttur. Profesyonel sürümünde sadece fotoğraflar değil müzik, oyun, office dosyaları ve istediğiniz tüm dosyaları güvenli silme işlemi yapabilmektedir. Pro sürümü daha çok özellik ve kapsamlı çalışma performansı sergilemektedir.

Secure Delete android silinen dosyaları tamamen silme ve kalıcı dosya silme işlemini gerçekleştirir. Sildiğinizi sandığınız dosyaların çöp kalıntıları android cihazda yer almaktadır. Bunun için hafıza ve bellekte yer açmak için kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Android cihazınızı bir başkasına vermeden yada satmadan önce içerisinde bulunan fotoğrafları geri döndürülmelerine engel olmak için kullanılan güvenli dosya silme uygulamasıdır. Bir birinden farklı işlevlerde  olan android uyguamaların bir araya geldiği uygulamalar, oyun, sistem, gibi birçok farklı android uygulama indir için kategorimizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

55 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Cepcasusu Apk Cepcasusu Apk
  TürkçeÜcretli6.28 MB
 • Keep Safe Şifreleme Keep Safe Şifreleme
  İngilizceÜcretsiz0.65 MB
 • Google Authenticator Google Authenticator
  İngilizceÜcretsiz1.80 MB
 • Antivirüs Mobil Antivirüs Mobil
  İngilizceÜcretsiz4.40 MB
 • Secure Delete HAKKINDA YORUM YAZIN