Microsoft Authenticator indir

Microsoft Authenticator indir

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu21.00 MB
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 yıl önce
Güncelleme Tarihi29 Nisan 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir

Microsoft Authenticator QR kod ile iki Aşamalı Doğrulama Kodu

Microsoft Authenticator indir, Android iki aşamalı doğrulama uygulamasıdır. Microsoft Authenticator çevrimiçi hesaplarınız için tercih edebileceğiniz doğrulama hizmetidir. Android Doğrulama uygulaması kullanmayı seviyorsanız bu uygulama ile aradığınızı anında bulabilirsiniz. Facebook’tan Chrome’a kadar internette kullandığınız her oturum için özel giriş yapmanız gerekir. Giriş yaparken gerçekten güvenli olup olmadığını merak edebilirsiniz. Güvenli bir hizmet alabilmeniz için çift aşamalı güvenlik uygulamasını kullanmalısınız. Android uygulamalar arasında benzerleri olsa da en güvenli hizmet veren seçeneğin Microsoft Authenticator olduğu bilinir.

Microsoft Authenticator Özellikler

Microsoft Authenticator, hesabınıza giriş yaparken tek güvenlik aşaması yerine çift güvenlik aşaması sunar. İki aşamalı doğrulama işlemi, Microsoft sahasında bulunan tüm uygulamalar için geçerlidir. İki adımlı doğrulamanın etkin olduğu tüm servislerde zahmetsizce kullanabileceğiniz bu uygulama, hesap eklerken işlerinizin kolaylaşmasını sağlar.

Microsoft dışında herhangi bir alana girmek isterseniz bu durumda QR kod ile doğrulama yapmanız gerektiğini unutmamalısınız.

Microsoft Authenticator İndir

Microsoft Authenticator uygulamasını android işletimli cihazlarda kullanabilirsiniz. Cep telefonunuzdan ya da tabletinizden giriş yaptığınız zaman uygulamaların güvenli olduğuna inanmıyorsanız Microsoft Authenticator ile çok daha güvenli giriş yapabilirsiniz. Birkaç dakikanızı alacak olan bu işlemle Microsoft kapsamında olan uygulamaları gönül rahatlığıyla kullanırsınız.

    Benzer Programlar

  • Authenticator App Apk indir Authenticator App Apk indir
    TürkçeÜcretsiz28 MB
  • Telefonumu Bul Alkış Islık Apk indir Telefonumu Bul Alkış Islık Apk indir
    TürkçeÜcretsiz29.3 MB
  • Microsoft Authenticator indir HAKKINDA YORUM YAZIN