SCUM

SCUM

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi31 Ağustos 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir ()

SCUM Aksiyon Tabanlı Çok Oyunculu Hayatta Kalma Oyunu

SCUM indir, Steam’de erken indirilme aşamasına girmeye hazırlanan gerçek grafikleri ve oynanışıyla dikkat çeken ücretsiz bir hayatta kalma oyunudur.

Devolver Digital tarafından yayınlanan oyun gerçekci olması ve aksiyon tabanlı hayatta kalma oyunu olarak Steam‘deki yerini almıştır. Oyunun gerçekci grafikleri ve oynanışıyla son dönemlerin en dikkat çeken ücretsiz oyunu olarak yer alıyor.

Aksiyon ve macera oyunları arasında gösterilen SCUM bir hayatta kalma senaryosu taşıyan ücretsiz bir oyundur. TEC1’in televizyon kanalında yayınlanan SCUM’unun ikinci sezonunda yarışmayı kapalı arenalardan sürdürüyoruz. Engebeli araziler, yemyeşil ormanlar ve SCUM Adası’nın aksiyon dolu mekanlarında geçiyor.

Çok oyunculu açık dünya hayatta kalma oyunu SCUM oyununda daha önce görülmemiş düzeyde karakter geliştirme, silahlar, kontrol ve ilerleme ayarlar yer alıyor. İsteğe bağlı PvP ağlara katılarak yöntemsel planlama ve yönetimini birleştiren çok oyunculu oyunda yeni nesli hayatta kalma düzeni yer alıyor. Karmaşık bir simülasyon ve yoğun eylemler içerisinde eşsiz bir denge yönetimi izliyorsunuz.

Unreal Engine 4 oyun motoru ile geliştirilen ve erken erişimi döneminde oyunun daha da geliştirileceğiniz söyleyebiliriz. SCUM oyunu hakkında daha ayrıntılı bigiye sahip olabilmek için Twitter @SCUMgame adresini takip edebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • RIDE 3 indir RIDE 3 indir
    ingilizceÜcretsiz
  • Mafia 2 oyunu Mafia 2 oyunu
    ingilizceDeneme Sürümü189 MB
  • SCUM HAKKINDA YORUM YAZIN