Scoutium

Scoutium

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm2.0.7
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu10M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi9 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (10M) iOS indir Android indir

Scoutium Android iOS Canlı Futbol Analiz Uygulaması

Scoutium indir, futbolseverler için mobilde futbolcu değerlendirmeleri ve canlı futbul analizleri yaparak para kazanabilecekleri Android futbol uygulamasıdır.

Android ve iPhone iOS cihazlarınız için tamamen ücretsiz indirip kullanabileceğiniz canlı futbol analizi para kazanma uygulamasıdır. Uygulama üzerinden yaptığınız futbolcu değerlendirmeleri ve canlı analizleri kulüplere ulaştırarak yeni yeteneklerin keşfedilmesinisi sağlamaktadır.

Scoutium uygulaması içerisinde lisanslı futbolcular, futbol kulüpleri, antrenörler, menajerler ve tüm futbol profesyonellerinin bulunduğu Android spor uygulamasıdır. Yaptığınız futbol analizleri kulüplere ulaştırarak yeni yeteneklerin keşfedilmesini sağlayabilirsiniz. Bir nevi dijital futbol gözlemciliği platformu olarak Scoutium uygulamasını adlandırabiliriz.

Hiçbir futbol maçını kaçırmayan ve izlemek kadar yorumlamaktan da keyif alan futbolseverlere hitap etmektedir. Gözlemci olarak ücretsiz kayıt olduktan sonra, futbolcuları fiziksel, taktiksel ve mental özelliklerini değerlendirip onları gerçek kulüplerin de keşfetmesine yardımcı olabilirsiniz. Eğer futbolcu değerlendirmeleriniz dikkat çekerse puan kazanıyor, rütbe (seviye) atlıyor ve profesyonel bir scout olarak yaptığınız analizlerden para kazanmaya başlıyorsunuz.

Büyük kulüplere genç yetenekleri Scoutium Android uygulaması ile daha kolay ve büyük para harcamadan keşfetme imkanı vermektedir. Futbolseverlerin yapmış olduğu canlı futbol analizleriyle gelir elde etmenize imkan tanıyacaktır.

    Benzer Programlar

  • Endomondo Endomondo
    İngilizceÜcretsiz18 MB
  • Boy Uzatma Egzersizleri Boy Uzatma Egzersizleri
    TürkçeÜcretsiz9,6 MB