Samsung Music

Samsung Music

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm6.1.62
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi26 Ocak 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz APK indir

Android Samsung Orjinal Müzik Çalar Apk Uygulaması

Samsung Music indir, Samsung Music Samsung marka android mobil telefon ya da tablet kullananlar için tasarlanmış; fazlasıyla işlevsel bir müzik dinleme uygulamasıdır. Müzik dinleme uygulaması çeşitlerine bakıldığında Samsung Music en iyi ara yüz tasarımıyla dikkat çekmektedir. Kullanıcıların uygulamanın ara yüzüyle ilgili yorumlarından bu çok net anlaşılabilir.

Samsung Music Özellikleri

Samsung Music FLAC, AAC, WMA ve Mp3 gibi farklı ses formatlarını oynatma özelliğine sahiptir. FLAC türünde müzik dinleme deneyimini yaşamak önemlidir. FLAC türünde ses kalitesinden hiçbir kayıp olmaz ve kaliteli bir ses söz konusudur. Şarkılar Albüm, Sanatçı, Şarkı Türü, Besteci gibi özellikleriyle klasörlere ayrılmıştır. Böylece etkin olan klasörü tercih ederek belli bir türde müzik yada belli bir bestecinin şarkıları gibi listeleri dinleyebilirsiniz. Uygulama telefondan TV ekranına kolayca bağlanabilmektedir. Kısacası diğer Samsung cihazlar ile etkileşimi mümkün kılar samsung orjinal müzik çalar uygulaması en yüksek ses kalitesi ile dinleyeceksiniz. Uygulamanın dili İngilizcedir ve kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır. Boyutu küçük olan uygulama zengin içeriğiyle dikkat çekmektedir.

Samsung Music Nasıl Kullanılır?

Samsung müzik kullanabilmek için cihazınızın markası Samsung olmak zorundadır. Uygulamayı indirip kurduktan sonra açtığınızda karşınıza bazı şeylere izin vermeniz gerekiyor. Uygulamanın SD kart üzerinde kayıt ve oynatma yapmasına izin vermeniz zorunludur. Aksi halde müzik dinlemeniz imkansız hale gelir. Ayrıca uygulama sizden isteğe bağlı olarak mikrofonu kullanma izni isteyebilir ki bu  da müzik dinlerken sesli komutlarla uygulamayı kullanmanızı sağlamaktadır. Samsung Music İngilizce olsa da kullanışlı bir program olduğundan herkes rahatlıkla kullanabilir.

    Benzer Programlar

  • Spotify Music Spotify Music
    TürkçeÜcretsiz31.9 MB
  • Poweramp Poweramp
    TürkçeÜcretsiz7.2