Runtastic

Runtastic

Versiyon/Sürüm9.5
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu53.2 MB
ÜreticiRuntastic
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi12 Haziran 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Runtastic APK Android Koşu Takip Fitness Uygulaması

Runtastic APK indir, Runtastic Android’e download ederek Runtastic koşu ve fitness uygulaması ile bilinçli koşu, kilo verme ve doğru yönlendirmeler ile kalori yakabileceğiniz fitness uygulamasıdır.

Runtastic Koşu ve Fitness Takibi, koşmayı sevenlerin tercih edebileceği kapsamlı bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde koşarken bilinçli sonuç alabilir doğru yönlendirmeler ile yüksek oranda kalori yakabilirsiniz. Hem kilo vermek hem de sağlıklı yaşamak adına Runtastic Android Koşu ve Fitness Takibi apk indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sesli koç özelliğine sahip olan spor uygulaması size istediğiniz yönlendirmeyi vermektedir. Bunun yanında antrenmanlarınızın raporunu tutmakta ve belli periyodlar halinde analiz sonuçlarını sunmaktadır. Yıllık koşu hedefinizi belirlemenize de yardımcı olan Runtastic Koşu ve Fitness Takibi indirdikten sonra vücudunuza uygun hedefi bulmanızı sağlamaktadır.

Runtastic Koşu ve Fitness Takibi İndir

Runtastic Android APK koşu ve Fitness Takibi uygulaması android cihazlarda çalışmaktadır. İster cep telefonunuzda ister tabletinizde kolayca indirip kullanabilirsiniz. Tamamıyla ücretsiz olan uygulamanın aynı zamanda kolay bir arayüzü vardır. Sizi zahmete sokmadan kolayca anlaşılmakta ve hemen kullanıma açılmaktadır.

Runtastic Fitness APK nedir, yararlı olur mu sorularını deneyimledikçe görürsünüz. Doğru yönlendirme ile kısa sürede sonuç almanızı sağlayacak olan Runtastic Türkçe desteği ile amacınıza yaklaşmanızı sağlamaktadır.

    Benzer Programlar

  • The Secret of Weight Apk indir The Secret of Weight Apk indir
    TürkçeÜcretsiz30 MB
  • Virtuagym Coach Apk indir Virtuagym Coach Apk indir
    TürkçeÜcretsiz59 MB
  • Runtastic HAKKINDA YORUM YAZIN