Rumble Stars Futbol Apk indir

Rumble Stars Futbol Apk indir

Versiyon/Sürüm1.0
Lisans1.2.6.1
DilTürkçe
Dosya Boyutu72.00 MB
ÜreticiFrogmind
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi5 Haziran 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (72.00 MB) Android indir

Android Çılgın Futbol Rumble Stars Futbol Oyunu

Rumble Stars Futbol indir, futbol oynamaktan keyif alanların tercih edebileceği uygulamalardandır. Çılgın futbol karakterlerine sahip olan başarılı bir uygulama indirmek isterseniz Rumble Stars Futbol indirebilir, futbola daha eğlenceli bakabilirsiniz. Kendi takımınızı kurduğunuz oyun uygulamasında gerçek karakterlerle mücadele etmeniz gerekmektedir. Kurduğunuz takım ne kadar iyi olursa oyunda başarılı olma şansınız da o kadar yüksektir.

Rumble ismine sahip oyuncu karakterleri farklı farklı özellikler taşımaktadır. Her oyuncu kendi yeteneklerini göstererek oyunda başarılı olmaya çalışmakta ve neticeyi belirlemektedir. 3’e 3 yapılan maçlar sonunda galip gelen puanı almaktadır.

Rumble Stars Futbol İndir

Rumble Stars Futbol android işletimli cihazlarla uyumlu çalışmaktadır. Android işletimli cep telefonları ve tabletlere ücretsiz şekilde indirme yapılabilmektedir. Birkaç dakika içinde inen oyunda daha sonra karakter seçimi gerekmektedir.

Karakterleri de seçerken her başarılı sonucunuzda bir yeni karakter seçebildiğinizi fark edersiniz. Oyundaki başarınıza bağlı olarak oyuncu kilitleri açılmakta Rumble Stars Futbol giriş noktasından çok daha ilerleyen seviyelere gidebilmek mümkün olmaktadır. Bu özelliklere sahip oyunla keyifli zaman geçirmek son derece kolaydır.

    Benzer Programlar

  • Football Rivals: Online Soccer Apk indir Football Rivals: Online Soccer Apk indir
    İngilizceÜcretsiz263 MB
  • Madden NFL 23 Mobile Football Apk indir Madden NFL 23 Mobile Football Apk indir
    İngilizceÜcretsiz84.4 MB
  • Rumble Stars Futbol Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN