Rise Of Kingdoms : Lost Crusade

Rise Of Kingdoms : Lost Crusade

Versiyon/Sürüm1.0.54.18
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu112M
ÜreticiLilithGames
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi25 Şubat 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Rise Of Kingdoms : Lost Crusade Online Strateji Oyunu

Rise Of Kingdoms : Lost Crusade APK oyun indir, haritada gerçek zamanlı savaşlar sunan Rise Of Kingdoms: Lost Crusade oyunu Osmanlı strateji oyunudur.

Rise of Kingdoms : Lost Crusade oyunu ile Marmara Denizi’ne kadar uzanan büyük bir Osmanlı devleti kurma şansını elde edebilirsiniz. Büyük paşaların yardımı ile savaşlar yaparak, dünyada yeni bir medeniyetin temelini atabilirsiniz.

Rise Of Kingdoms : Lost Crusade APK indir

Sonsuz yakınlaştırma özelliği ile görmek istediğiniz her detaya inebilir, ordularınızla savaşın seyrini değiştirebilir, seçtiğiniz medeniyetlerin benzersiz birimlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Rise Of Kingdoms : Lost Crusade APK Android cep telefonlarınıza ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyun; yeni toprakları keşfedeceğiniz, yeni ganimetler toplayacağınız, kıtalara seferler düzenleyeceğiniz ve en nihayetinde fetihlerinizden başarı ile döneceğiniz bir süreci kapsamaktadır.

Bir savaş oyunundan çok daha fazlası olan oyunda; çarpıcı grafikler ve 3D karakterler oldukça ilgi çekicidir. Rise Of Kingdoms : Lost Crusade APK oyunu gerçek zamanlı oynayabilen Osmanlı medeniyeti yüce sultanları içerisinde bulunduran online strateji oyunudur.

Rise Of Kingdoms : Lost Crusade indir


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Age of Apes indir Age of Apes indir
    İngilizceÜcretsiz651M
  • Ancient Battle indir Ancient Battle indir
    İngilizceÜcretsiz133M
  • Rise Of Kingdoms : Lost Crusade HAKKINDA YORUM YAZIN