Risale-i Nur indir

Risale-i Nur indir

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu6.60
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi20 Mart 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (6.60) Android indir

Risale-i Nur Collection Android Uygulaması

Risale-i Nur indir, İngilizce Arapça Türkçe uygulaması büyük bir Risale Collection kütüphanesi uygulamasıdır. Uygulama içinde Said Nursi’nin 1925 yılında yazmaya başlayıp 20 yılı aşkın sürede tamamladığı büyük bir külliyat mevcuttur. Risale kütüphanesi, İslami konular ve iman konularında değerli bilgiler içermektedir. Yaklaşık 6000 sayfadan oluşan eserin yanında uygulama içinde birçok içerik bulunmaktadır. Risale-i Nur İngilizce Arapça Türkçe uygulamasının kullanımı da son derece basittir. Ekrandaki içeriklerden dilediğinizi tercih ederek okumaya başlayabilirsiniz. Tüm kitaplarda senkronizelerle güncelleme yapabilmek mümkündür.

Risale-i Nur İngilizce Arapça Türkçe Uygulaması Özellikleri

Uygulama içinde Risale-i Nur külliyatının tamamı farklı dillerle mevcuttur. Bunun yanında Kuran ve meali, İlmihaller, Celcelutiye, Cevşen, Tefekkürname gibi içerikleri de uygulama içinde görebilirsiniz. Uygulamada aynı anda iki kitap açarak okuyabilirsiniz. İçeriklerde Osmanlıca kelimelerin Latin alfabesiyle yazılışını görebilirsiniz. Kelimelerin üzerine uzunca dokunarak kelimenin sözlük anlamına bakabilirsiniz. Kitaplar arama bölümünde hem Latin alfabesiyle hem Arap alfabesiyle aramalar yapabilirsiniz. Aramalardan elde ettiğiniz vecizeleri dosyalara aktarabilirsiniz. Android Risale-i Nur uygulama içinde sesli arama yapmanız da mümkündür. Aynı şekilde sesli sayfalarda içeriği dinleyebilirsiniz. Kitap açıkken metin kopyalama, renk verme ve metni paylaşma özelliklerini kullanabilir ve metin üzerine not ekleyerek kendi notlarınızla içeriği zenginleştirebilirsiniz.

Risale-i Nur İngilizce Arapça Türkçe Uygulaması Nasıl İndirilir?

Uygulamayı Android ve İOS telefonlara, tabletlere indirmek mümkündür. Cihazınıza uygun indirme platformunu seçerek indirme işlemini başlatabilirsiniz. Uygulama zengin olmasına rağmen  boyut olarak çok büyük değildir. Bu nedenle dakikalar içinde uygulamayı cihazınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Risale-i Nur İngilizce Arapça Türkçe

    Benzer Programlar

  • Namaz Vaktim Namaz Vaktim
    TürkçeÜcretsiz9.63 MB
  • Diyanet Hafız Diyanet Hafız
    TürkçeÜcretsiz16M