Aralıklı Oruç Takibi Apk indir

Aralıklı Oruç Takibi Apk indir

Versiyon/Sürüm1.6.7
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu13 MB
ÜreticiLeap Fitness Group
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 yıl önce
Güncelleme Tarihi22 Mart 2023
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Aralıklı Oruç - Oruç Takibi Uygulaması Kilo Verme ve Yağ Yakma

Aralıklı oruç takibi apk indir android uygulaması, Aralıklı oruç, kilo kaybı, kan şekeri kontrolü, enerji artışı ve bazı sağlık faydaları gibi çeşitli avantajlar sağladığı için popüler hale gelmiştir. Bir gün boyunca belirli saatler arasında yemek yeme ve aç kalma arasında sık sık tekrarlanan bir oruç türüdür.

Aralıklı Oruç – Oruç Takibi APK indir Android uygulaması, kullanıcıların aralıklı oruç takibini kolaylaştırmak ve organize etmek için kullanabilecekleri bir mobil uygulamadır. Kullanıcılar, oruç süresini belirleyebilir, oruç zamanlamasını özelleştirebilir ve uygulama tarafından sağlanan bildirimlerle hatırlatılmalarını ayarlayabilirler.

Aralıklı Oruç Takibi uygulaması ayrıca, oruç süresi boyunca tüketilen kalorileri, su alımını ve egzersizleri takip etmek için bir günlük tutma özelliği de sunar. Kullanıcılar, takvim görünümünde geçmiş oruç sürelerini ve ilerlemelerini de takip edebilirler.

Aralıklı Oruç Takibi uygulaması, aralıklı oruç yapmak isteyenler için kullanımı kolay ve kullanışlı bir araçtır. Ancak, sağlık sorunları olan veya aralıklı oruç yapmadan önce doktorlarına danışmaları gereken kişiler için uygun olmayabilir.

    Benzer Programlar

  • Namaz Vakitleri Apk indir Namaz Vakitleri Apk indir
    TürkçeÜcretsiz78 MB
  • kıble bulma pusulası kıble yön Apk indir kıble bulma pusulası kıble yön Apk indir
    TürkçeÜcretsiz23 MB
  • Aralıklı Oruç Takibi Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN