Ringdroid Zil Sesi

Ringdroid Zil Sesi

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu3.00 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi23 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (3.00 MB) Android indir

Mobil Zil Sesi Melodi Yapma Uygulaması

Ringdroid indir, android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınız için özel olarak, kişisel zil sesi, melodi üretme uygulamasıdır. Mobil zil sesi yapma Mp3 kesme uygulaması cihazınızın herkesten farklı, size özel bir sesi olsun isterseniz uygulamayı indirip kendi şarkı müziğinizi yaratabilirsiniz. Çok basit bir içeriğe sahip olması, uygulamanın binlerce kişi tarafından rahatlıkla kullanılmasını sağlamaktadır. Genç yaşlı herkesin kendi müziği ile çalan cihazlar için Ringdroid uygulamasını indirmesi gerekmektedir.

Ringdroid Nedir?

Ringdroid için mp3 ses üretme uygulaması demek doğru olacaktır. Var olan zil seslerinden sıkılan kendi özel müziğini oluşturmak isteyen kullanıcılar için uygulama oldukça keyif vericidir.

Ringdroid mobil ses üretme zil sesi yapma uygulamasının en önemli avantajı reklamdan arındırılmış olmasıdır. Kullanımı esnasında zorlanmanızı sağlayacak herhangi bir reklam ve müdahale söz konusu değildir. Uygulamayı kullanırken yalnızca birkaç dakika içerisinde kendi müziğinizi zil sesi yapabilirsiniz.

Ringdroid Özellikleri

Ringdroid indirildikten hemen sonra şarkı müzik listesini sunan bir uygulamadır. Size sunmuş olduğu listeden dilediğiniz herhangi bir müziği tercih edebilirsiniz. Sonrasında yapmanız gereken tek şey sevdiğiniz mp3 müziğini düzenlemedir. Mp3 müziğin nasıl olmasını isterseniz Ringdroid android uygulaması ile o şekilde düzenleme gerçekleştirebilirsiniz.

Hazırlamış olduğunuz şarkı müziği daha sonra kaydedip cihazınıza zil sesi olarak kullanmanız mümkündür. Zil sesinizi tercih ederseniz tek bir kişi için özel olarak da hazırlayabilirsiniz. Rehberinizde sizin için özel olan kişilere özel müzikler oluşturmakta özgürsünüz. Yaratıcılık ve müziğin bir araya geldiği Ringdroid uygulaması ile android cihazlarınız çok daha özel bir forma bürünebilir.

    Benzer Programlar

  • 100 en iyi zil sesleri 2020 100 en iyi zil sesleri 2020
    TürkçeÜcretsiz36.4 MB
  • 100 en iyi zil sesleri 2020 100 en iyi zil sesleri 2020
    TürkçeÜcretsiz14.6 MB