Hayvanlar: Zil Tonları

Hayvanlar: Zil Tonları

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm4.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu15 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi25 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (15 MB) Android indir APK indir

Hayvanlar: Zil tonları Apk Android Hayvan Zil Sesleri Uygulaması

Hayvanlar: Zil tonları apk indir, eğer hayvan zil sesi arıyorsanız Android cihazlarda birçok hayvanın ses tonlarını dinleyebileceğiniz havyan zil sesleri dinleme uygulamasıdır.

Hayvanlar: Zil tonları mobil cihazlarında farklılık arayanların en favori uygulamalarından bir tanesidir. Birbirinden farklı onlarca hayvanın ses tonuna yer veren uygulama sayesinde cihazınızda bildirimler daha keyifli hale gelebilir. Bunu yaparken hayvan zil sesi uygulamasından istediğiniz herhangi bir hayvanı seçebilir, kısa sürede zil sesinizi ya da mesaj müziğinizi değiştirebilirsiniz.

İçerisinde yer alan 54 hayvanın sesi ile çeşitlilik sunan Hayvanlar: Zil tonları indirdikten hemen sonra açılmakta ve istenildiği gibi ayarlanmaktadır.

Hayvanlar: Zil Tonları İndir

Hayvanlar: Zil tonları Apk indirip zil sesi Android uygulaması android işletim sistemine sahip cihazlarda çalışmaktadır. Android işletimli cihazda mesaj sesini, bildirim sesini, mail sesini ya da kişiye özel zil sesini dilediğiniz herhangi bir hayvan sesiyle eşleştirmenize yardımcı olmaktadır. Hayvan sesi android cihazlarda çok keyifli şekilde kullanılmakta ve alınan her bildirim ya da çağrı eğlenceli şekilde duyulmaktadır.

Kolay bir kullanımı olan uygulamanın indikten hemen sonra istenilen sesi seçip onay alması mümkündür. Bilhassa arkadaşlarınızdan alacağınız çağrılar için böyle bir değişiklik düşünürseniz hayvan sesleri içeren zil sesi Android uygulamasını apk indirip deneyebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Türkçe Zil Sesleri 2019 Türkçe Zil Sesleri 2019
    TürkçeÜcretsiz5,0 MB
  • Erik Dalı – Ömer Faruk Bostan Erik Dalı – Ömer Faruk Bostan