Revelation Online

Revelation Online

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuWeb
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi10 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (Web)

Revelation Online Ücretsiz MMORPG Rol Oyunu

Revelation Online indir, bilgisayarınızın Web tarayıcı üzerinden ücretsiz oynayabileceğiniz ve çok sayıda çevirimiçi PvP modu bulunan Türkçe MMORPG oyunudur.

NetEase/My.com’un internet tarayıcı üzerinden oynanabilen ücretsiz MMORPG oyunudur. İnanılmaz maceralara yolculuk ettiğiniz, çok sayıda PvP mod keşfedeceğiniz, sayısız karakter oluşturma ve eşsiz sınıf seçenekleriyle nefes kesici bir rol yapma oyunudur.

Revelation Online‘da, eşsiz doğa harikalarıyla karşılacağınız, özgürce gezip, sınırsız uçabileceğiniz fantastik bir dünya karşımıza çıkıyor. MMO oyunu Nuanor’da geçen, kaliteli grafikleri ve oynanışıyla harika bir MMORPG oyunu olduğunu söyleyebilirim.

Oyun içerisinde 7 seçilebilir sınıf (silahşör, bıçak ustası, ruh şekillendirici, öncü, kılıçlı büyücü, suikastçi ve occultist) arasından bir seçim yapıyorsunuz. PvP veya PvE savaşlarına katılarak Revelation Online hikayesindeki yerinizi alıyorsunuz.

Hikaye odaklı maceralar, zindanlarda 5-10 kişilik takımlar halinde boss mücadeleleri, 20 oyuncu grubuyla birlikte yapılan baskınlar, imparatorluğun en karanlık köşelerinde efsanevi canavarlarla savaşma imkanı ve arena kapışmaları bizleri bekliyor. Açık dünya mücadeleleri sunan Türkçe oyunda saymakla bitiremeceğimiz aksiyon ve savaş yer almaktadır.

    Benzer Programlar

  • Mafia 2 Mafia 2
    ingilizceDeneme Sürümü189 MB
  • PUBG Lite Pc PUBG Lite Pc
    TürkçeÜcretsiz61.2 MB