Repost For İnstagram

Repost For İnstagram

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.5.3
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu3.00 MB
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi4 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (3.00 MB) Android indir

İnstagram Fotoğraf kayıt etme uygulaması

Repost For İnstagram indir, İnstagram’da paylaşılmış olan fotoğrafları alabilmenin altın anahtarıdır. Bir başkasının profilinde görüp beğendiğiniz fotoğrafı ancak ekran fotoğrafı alarak alabilmeniz mümkündür. Bunun yanında ekran fotoğrafı aldığınızda ne yazık ki dakikalarca kırpmak, kesmek ve boyut ayarlamak için uğraşmanız gerekmektedir. Bu duruma engel olabilmek ve daha pratik şekilde fotoğraf alabilmek için Repost For İnstagram uygulamasını kullanmanız önerilmektedir.

Uygulama oldukça kullanışlı ve son derece basittir. İstediğiniz gibi kullanmayı öğrenmeniz en fazla birkaç dakikanızı alacaktır. Sonrasında dilediğiniz şekilde herhangi birinin fotoğrafını alabilmeniz mümkündür.

Repost For İnstagram Özellikler

Repost For İnstagram için fotoğraf kaydetme uygulaması demek doğru olacaktır çünkü uygulama sayesinde herhangi bir sorun yaşamadan, uğraşmak zorunda kalmadan dilediğiniz gibi kayıt yapabilmeniz mümkündür.

Uygulamanın en büyük özelliği tamamıyla ücretsiz şekilde kullanılabilmesidir. Herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmadan kolayca kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken indirip karşınızdaki kişinin profiline girmektir. Sonrasında resmi bulup repost edebilmeniz en fazla 3 dakikanızı almaktadır.

Repost For İnstagram İndir

Repost For İnstagram, fotoğraf kaydetme programı android işletim sistemine sahip cep telefonlarında kullanılabilmektedir. Bunun yanında tableti ile İnstagram’a girenler de aynı şekilde tabletlerine uygulamayı indirebilmektedir.

Uygulamayı mobil marketinizde bulup daha sonra indir demeniz gerekmektedir. İndikten sonra aç diyerek giriş yapabilirsiniz. Sonrasında istediğiniz gibi kolaylıkla kullanabilmeniz, fotoğraflardan hangisini istiyorsanız alıp kaydedebilmeniz mümkündür.

    Benzer Programlar

  • Instagram Threads Instagram Threads
    TürkçeÜcretsiz30 MB
  • instagram Apk indir instagram Apk indir
    TürkçeÜcretsiz27.4 MB