Redbox Tv

Redbox Tv

Versiyon/Sürüm1.2
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu5.56 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi21 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Redbox Tv Mobil Canlı Tv izleme Android Apk Uygulaması

Redbox Tv apk indir, Redbox Tv Ulusal olarak Dünya’da yayın yapan tvlerin bir arada bulunduğu canlı mobil tv izleme uygulamasıdır. Redbox Tv apk android işletim sistemli mobil cihazlarda kullanılabilecek en iyi televizyon izleme uygulamaları arasında yer almaktadır. Redbox tv Türkiye ve dünyada yayın yapan pek çok kanalı izleyebileceğiniz uygulama sayesinde her yerde televizyon izlemeniz mümkündür.

Redbox Tv uygulaması hemen her android cihazda çalışmakta olup telefonunuzda da oldukça az yer kaplar. Kullanımı kolay ara yüzü ve hızlılığı ile ön plana çıkan uygulamayı yükleyip indirdikten sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamayı açtığınızda kanalları kategorilendirilmiş şekilde bulabilirsiniz. Bilim, dizi, belgesel gibi kategoriler arasında seçim yaparak ilgi alanınıza yönelik kanallara anında ulaşabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz kanalı favorilerinize de ekleyebilirsiniz. Ebeveyn kontrolüne imkânı tanıyan uygulamada çocuğunuzun izlemesini istemediğiniz kanalları engellemeniz de mümkündür.

    Benzer Programlar

  • Connect TV Play Connect TV Play
    TürkçeÜcretsiz5.7 MB
  • Proton Iptv Pro Proton Iptv Pro
    TürkçeÜcretsiz50.0 MB