Redbox Tv Apk indir

Redbox Tv Apk indir

Versiyon/Sürüm1.2
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu5.56 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 yıl önce
Güncelleme Tarihi24 Nisan 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Redbox Tv Mobil Canlı Tv izleme Android Apk Uygulaması

Redbox Tv apk indir, Redbox Tv Ulusal olarak Dünya’da yayın yapan tvlerin bir arada bulunduğu canlı mobil tv izleme uygulamasıdır. Redbox Tv apk android işletim sistemli mobil cihazlarda kullanılabilecek en iyi televizyon izleme uygulamaları arasında yer almaktadır. Redbox tv Türkiye ve dünyada yayın yapan pek çok kanalı izleyebileceğiniz uygulama sayesinde her yerde televizyon izlemeniz mümkündür.

Redbox Tv uygulaması hemen her android cihazda çalışmakta olup telefonunuzda da oldukça az yer kaplar. Kullanımı kolay ara yüzü ve hızlılığı ile ön plana çıkan uygulamayı yükleyip indirdikten sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Redbox Tv apk uygulamayı açtığınızda kanalları kategorilendirilmiş şekilde bulabilirsiniz. Bilim, dizi, belgesel gibi kategoriler arasında seçim yaparak ilgi alanınıza yönelik kanallara anında ulaşabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz kanalı favorilerinize de ekleyebilirsiniz. Ebeveyn kontrolüne imkânı tanıyan uygulamada çocuğunuzun izlemesini istemediğiniz kanalları engellemeniz de mümkündür.

 

    Benzer Programlar

  • Selçuk Sports HD Apk indir Selçuk Sports HD Apk indir
    TürkçeÜcretsiz10 MB
  • Canlı futbol TV izle Apk indir Canlı futbol TV izle Apk indir
  • Redbox Tv Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN