Realm Royale

Realm Royale

Versiyon/Sürüm2018
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiHi-Rez Studios
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi10 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir ()

Realm Royale Fornite ve PUBG Benzeri Aksiyon Oyunu

Realm Royale indir, PlayerUnkown’s Battlegrounds ve Fortnite tarzı ücretsiz Battle Royale oyunudur. Yeni Battle Royale benzeri oyununu hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Daha eski yıllarda karşımıza çıkan Paladins isimli aksiyon oyununda etkilenilerek geliştirilmiştir. Battle Royale benzeri oyunlarda bildiğiniz üzere elinizde silah olmadan paraşütle bir bölge atılıyorsunuz. Sonrasında düşmanlarınızdan önce silah ve diğer savaş araç gereçlerini bulmaya çalışıyoruz.

Realm Royale oyununda rakiplerimizi etkisiz hale getirebilmek için harita üzerinde ve çevrenizde bulunan materyalleri onlardan önce toplamaya çalışmalısınız. Onlarca oyuncu arasından en sonra kalan oyuncu olabilmek için tüm gücünüzle savaşmanız gerekiyor.

Diğer Fornite tarzı ve Battle Royale oyunlarından farklı olarak, class seçme özelliğide bulundurmaktadır. Bu sayede oyuncular arasında farklılıkların ortadan kalkmasını sağlıyor. Yine diğer oyunlara baktığımız zaman tek tip karakter türü bulunurken, Realm oyununda çok farklı class’lar hazırlanmıştır.

Hi-Rez Studio oyun için çeşitliliğin artması, aksiyonun ve eğlencenin iki kat artıran bir oynanış ortaya çıkmasını sağlamıştır. Oyuncular bu sayede istedikleri silahlarla yol alarak rakipleriyle kıyasıya mücadele edebilece ve kendi silahlarıyla savaşlara girebileceklerdir. Ayrıca çeşitli binek hayvanların bulunmasıyla dikkat çekmeyi başarmıştır.

    Benzer Programlar

  • RIDE 3 indir RIDE 3 indir
    ingilizceÜcretsiz
  • Mafia 2 oyunu Mafia 2 oyunu
    ingilizceDeneme Sürümü189 MB
  • Realm Royale HAKKINDA YORUM YAZIN