Ratatouille

Ratatouille

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/SürümDemo
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu160 MB
ÜreticiSony
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi11 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (160 MB)

Ratatouille 3D Boyutlu Sevimli Fare ve Aşçı Oyunu Ücretsiz

Ratatouille indir, Türkçe olarak animasyon filmini ücretsiz izleyenler sevimli fare ve aşçı oyununa bayılacaklar. Filmdeki sevimli karakter Remy yine animasyon filmindeki senaryosuyla karşımıza çıkıyor. Ratatouille oyununda fareyle zıplama, koşma ve yüzerek çeşitli bölümlere geçmeye çalışıyoruz. Macera ve arcade tarzı oynanış sunan bilgisayar oyununda bulmacaları çözerek ilerlemeniz gerekiyor.

Filmdeki karakterleri Emile, Django ve diğer tüm sevimli karakterleri Ratatouille oyununda görebilirsiniz. Macera oyunları ve arcade tarzı oynanış sunan oyunda Remy karakterini canlandıracağız. Oyundaki bulmacaları çözerek yeni bölümlere geçebiliyoruz. Farenin geçtiği tüm mekanlar farenin gözünden evin bahçesi ve evin odaları yer alıyor. Bu yüzden tüm varlıklar size devasa büyüklükte gözükecektir. Aşçı fare oyununda Remy en iyi yemekleri seçiyor ve bir yemek şefi olmak istiyor. Bu yüzden çok farklı maceralara yelken açmanız kaçılmaz.

Ücretsiz bilgisayarınıza indirebileceğiniz oyunda 3D olarak oynuyor ve bu tip arcade oyununa hemen alışmanız mümkün olmayabilir. Ancak biraz oynayıp alıştıktan sonra vazgeçilmez bir oyun olabilir. Ratatouille oyununda karşımıza 5 farklı görev ve 30 bölümde oluşuyor. Oyun bu anlamda olukça uzun ve güzel bir senaryoya sahip diyebilirim. Oyundaki animasyonlar, seslendirmeler ve müzikler muhteşem kalitede olduğunuda söyleyebilirim.

197 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Hitman 2 Hitman 2
  TürkçeÜcretsiz
 • Sniper Ops 3D Shooter Sniper Ops 3D Shooter
  İngilizceÜcretsiz346 MB
 • Immortal Unchained Immortal Unchained
  İngilizceÜcretsiz6 GB
 • SCUM SCUM
  İngilizceÜcretsiz
 • Ratatouille HAKKINDA YORUM YAZIN