QR Kod Okuyucu

QR Kod Okuyucu

Versiyon/Sürüm3.1.8
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-ingilizce
Dosya Boyutu4.4 MB
ÜreticiRed Apps Developers
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi6 sene önce
Güncelleme Tarihi6 Mart 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

QR Kod Reader (Okuyucu) Mobil Android Apk Uygulaması

QR Kod Okuyucu apk indir, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz QR karekod okuyucu barkod okuma ve tarama apk uygulamasıdır. QR kodlarını yani ülkemizdeki tanımlamasıyla karekodların içlerine gömülü olan tüm bilgileri kolaylıkla okutabilmenizi sağlar.

QR Kodu Nedir

İçeriğindeki çok kullanışlı araçları sayesinde paketlerin üzerinde bulunan kodları Android QR Kod Okuyucu uygulaması ile okutarak bilgi edinin. Gerçek zamanlı kod tarama özelliği sayesinde anında bilgi analizi yapabileceksiniz. Otomatik tarama yapabilmesi için QR Kod okuyucu mobil ile QR kodunu okutabilmek için kameranızı açmanız gerekiyor.

Kodları Sosyal Medyada Paylaşın!

QR Kod Okuyucu ile okuttuğunuz kodları e-posta, Twitter, Facebook, MMS ve gmail üzerinden paylaşım seçenekleri mevcuttur. QR kod okuyucuları genel olarak sizleri web sitelerine yönlendirmede sağlarlar. Ek herhangi bir uygulamaya gerek kalmadan CSV ve Export ederek QR kodlarını çalıştırabilirsiniz. Yeni gelişen teknoloji ile Qr kod güvenlik için  bir çok sitede tercih edilmektedir.

Mobil Ekran Görüntüsü


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Google Slaytlar apk Google Slaytlar apk
    TürkçeÜcretsiz45.3 MB
  • Intune Şirket Portalı Intune Şirket Portalı
    İngilizceÜcretsiz23M
  • QR Kod Okuyucu HAKKINDA YORUM YAZIN