Prezi

Prezi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm2.6.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu77.6 MB
ÜreticiPrezi
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (77.6 MB) iOS indir Android indir

Prezi Android ve iOS için Sunum Hazırlama İndirme ve İzleme Uygulaması

Prezi indir, android ve iOS mobil cihazlarınız üzerinde Türkçe ve ücretsiz sunum slayt hazırlama uygulamasıdır. Prezi basit kullanımı ve pratik sunum hazırlama araçlarıyla mobil cihazınızda kolaylıkla sunum hazırlayabilir ve sunumları indirebilirsiniz.

Prezi Ücretsiz Sunum Hazırlayıcı Kullanımı

Birbirinden eşsiz güzelliklere sahip gelişmiş sunum hazırlamanıza yardımcı olarak özellikler içerek android ve iOS için sunum hazırlama uygulamasıdır. Eğer sürekli seyehatlere çıkan biriyseniz kısa zamanda ücretsiz sunum hazırlamanıza yardımcı olacaktır. İşiniz ve ders ödevleri için sunum hazırlamak isteyen iş adamı veya bir öğrenciyseniz sunum için tüm işinizi halledecektir. Sunum hazırlamanın yanı sıra Prezi mobil cihazların verimliliğini artıran senkronize uyuglaması olarakta kullanılabilir.

Prezi uzaktan hazırladığınız ve internetten indirmek istediğiniz sunumları indirir ve görüntüler. Sunum hazırlamak için bir tüm sunum hazırlama araçlarını içerisinde barındırır. Sunumlara erişmek için internet bağlantısına ihtiyaç duymaz ve çevirimdışı hazırladığınız sunumları görüntüler. Mükemmel boyutta yaratıcı, akılda kalıcı, sıkıcı olmayan ve öğretici sunumlar oluşturma konusunda başarılı bir uygulamadır.

Her seviyeden kullanıcı Türkçe dil desteği sayesinde oldukça basit kullanım yapısındadır. Prezi sunum hazırlama sırasında sunum örneklerinide uygulama içerisinde bulabilirsiniz.

1293 kez indirildi

Benzer Programlar

 • NoxCleaner NoxCleaner
  İngilizceÜcretsiz9,4M
 • MAX Cleaner MAX Cleaner
  TürkçeÜcretsiz7,6M
 • Game Booster Android Game Booster Android
  TürkçeÜcretsiz
 • Swapper for Root Swapper for Root
  İngilizceÜcretsiz0.04 MB
 • Prezi HAKKINDA YORUM YAZIN