Prezi

Prezi

Versiyon/Sürüm2.6.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu77.6 MB
ÜreticiPrezi
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi5 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (77.6 MB) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Prezi Android ve iOS için Sunum Hazırlama İndirme ve İzleme Uygulaması

Prezi indir, android ve iOS mobil cihazlarınız üzerinde Türkçe ve ücretsiz sunum hazırlama uygulamasıdır. Prezi basit kullanımı ve pratik sunum hazırlama araçlarıyla mobil cihazınızda kolaylıkla sunum hazırlayabilir ve sunumları indirebilirsiniz.

Prezi Ücretsiz Sunum Hazırlayıcı Kullanımı

Birbirinden eşsiz güzelliklere sahip gelişmiş sunum hazırlamanıza yardımcı olarak özellikler içerek android ve iOS için sunum hazırlama uygulamasıdır. Eğer sürekli seyehatlere çıkan biriyseniz kısa zamanda ücretsiz sunum hazırlamanıza yardımcı olacaktır. İşiniz ve ders ödevleri için sunum hazırlamak isteyen iş adamı veya bir öğrenciyseniz sunum için tüm işinizi halledecektir. Sunum hazırlamanın yanı sıra Prezi mobil cihazların verimliliğini artıran senkronize uyuglaması olarakta kullanılabilir.

Prezi uzaktan hazırladığınız ve internetten indirmek istediğiniz sunumları indirir ve görüntüler. Sunum hazırlamak için bir tüm sunum hazırlama araçlarını içerisinde barındırır. Sunumlara erişmek için internet bağlantısına ihtiyaç duymaz ve çevirimdışı hazırladığınız sunumları görüntüler. Mükemmel boyutta yaratıcı, akılda kalıcı, sıkıcı olmayan ve öğretici sunumlar oluşturma konusunda başarılı bir uygulamadır.

Her seviyeden kullanıcı Türkçe dil desteği sayesinde oldukça basit kullanım yapısındadır. Prezi sunum hazırlama sırasında sunum örneklerinide uygulama içerisinde bulabilirsiniz.

315 kez indirildi

Benzer Programlar

 • CCleaner (Android) indir CCleaner (Android) indir
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz2.5 MB
 • AppBlock Performans Artırıcı AppBlock Performans Artırıcı
  İngilizceÜcretsiz1.2.2
 • Android Hızlı Sarj indir Android Hızlı Sarj indir
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz2 MB
 • CM Security indir CM Security indir
  TürkçeÜcretsiz55 MB
 • Prezi HAKKINDA YORUM YAZIN