Joy Launcher

Joy Launcher

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürümv7.0.1.9.0510.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu22 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi3 ay önce
Güncelleme Tarihi11 Haziran 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (22 MB) Android indir APK indir

Joy Launcher Apk Android Hızlandırma Uygulaması

Joy Launcher apk indir, hızlı telefon booster, akıllı pil tasarrufu, hızlı arama, hava durumu, tema ve duvar kağıtları sunan en iyi Android kişiselleştirme uygulamasıdır.

Joy Launcher, cihazınız için iyi bir başlatma uygulaması istediğinizde tercih edebileceğiniz bir uygulamadır. Hem cihazı kontrol eden hem de güvenli şekilde kullanımını sağlayan bu uygulama aynı zamanda size baştan sona her konuda alternatifler sunmaktadır. Başlatma uygulaması, cihazlar için önemlidir çünkü cihazın veri kullanımı, bataryası, hafızası, teması ve güvenlik detayları gibi birçok konuda yardımcı unsur görevi görmektedir.

En güvenli başlatma uygulaması hangisi, nereden bulabilirim diyenler için Joy Launcher apk muhakkak denenmesi gerekenler arasındadır.

Joy Launcher İndir

Joy Launcher Android apk indirmek için android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletleri tercih edebilirsiniz. Joy Launcher android işletimli cep telefonları ve tabletlerde cihazı doğru şekilde başlatmak, ekstra performans almak demektir. En iyi android kişiselleştirme uygulamamsı ile cihazdan normalin üzerinde performans almayı sağlayan Joy Launcher apk aynı zamanda pil tasarrufu da yapmaktadır. Batarya konusunda güçlük çeken herkes uygulama sayesinde uzun süreli kullanım elde edebilmektedir.

Kişiselleştirilmiş Widget seçeneği de olan uygulama tamamıyla size özel bir forma bürünebilmektedir. Kendi cihazınız için en özel başlatma uygulamasını seçebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • DU Speed Booster DU Speed Booster
    İngilizceÜcretsiz8,0 MB
  • Mi Personal Mi Personal
    İngilizceÜcretsiz14M