PowerPoint

PowerPoint

Versiyon/Sürüm16.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu68.8 MB
ÜreticiMicrosoft
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi15 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Microsoft Office PowerPoint Android Mobil Slayt Sunum Hazırlama Apk Uygulaması

PowerPoint Apk indir, Android mobil cihazlarda kolaylıkla slayt sunum hazırlamak için işinize yarayacak PowerPoint apk versiyonu uygulamadır. Microsoft PowerPoint dosyası vasıtasıyla hazırlanan veya internet üzerinden online olarak hazırladığınız PowerPoint sunumlarınızın görüntülenmesini sağlayan bir PowerPoint mobil görüntüleyicidir.

PowerPoint Apk Microsoft’un lisanslı ürünü olması nedeniyle her türlü PowerPoint sürümü ile uyum halinde çalışabilmektedir. Dosya boyutu ne olursa olsun, içeriklerin hepsini görüntüleme özelliğine sahiptir. Mobil cihazlarınızda kolaylıkla Mobil slayt sunum hazırlayacağınız apk uygulama ile son derece hızlı işlemler yapabileceksiniz. Son derece kullanışlı olan bu program, tamamen ücretsiz olarak indirilebilmektedir.

PowerPoint Apk Özellikleri

Android cihazlar ile uyum halinde çalışan Android PowerPoint Viewer office, android ve iphne sürümleride bulunan program, esasında PowerPoint’in tamamlayıcısı niteliğindedir. Microsoft’un lisanslı ürünü olması sayesinde herhangi bir üçüncü parti yazılımını bilgisayarınıza sokmaz ve virüslerin girmesini önler.

Diğer illegal programlara başvurmanıza gerek kalmadan, her türlü sunumunuzu ve slaytınızı görebilmenizi sağlar. PowerPoint 97 ve üstü tüm sürümleri açmaktadır.

PowerPoint Viewer Ne İşe Yarar?

PowerPoint Viewer apk, sunularınızı görüntülemek dışında yazdırmanıza da olanak sağlar. Yani dilediğiniz herhangi bir PowerPoint sunusunu önce tam ekran halinde görerek daha sonrasında ise yazdırabilirsiniz. Çıktıları almanızın en güvenli yöntemlerinden bir tanesidir.

Microsoft PowerPoint Görüntüleyici sayesinde, tam ekran deneyimini yaşayarak, slayt gösterinizdeki hataları fark edebilirsiniz.

PowerPoint Mobil Nasıl Kullanılır?

PowerPoint mobil apk ’nin kullanımı son derece pratiktir. Ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirdikten sonra, 97 ve sonrası herhangi bir PowerPoint dosyasını seçerek görüntüleyebilirsiniz. Program seçtiğiniz dosyayı açar ve tam ekran olarak gösterir. Dilerseniz yazdır seçeneğini kullanarak dosyanızın çıktısını alabilirsiniz.
PowerPoint windows 10 versiyonunuda sitemizden kolaylıkla indirebilirsiniz. PowerPoint 2018 en son sürüm güncellemesi yapılmıştır. program indirmeden internet üzerinden online olarak bütün işlerinizi halletmek için power point online konumuza göz atabilirsiniz.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Google Slaytlar apk Google Slaytlar apk
    TürkçeÜcretsiz45.3 MB
  • Intune Şirket Portalı Intune Şirket Portalı
    İngilizceÜcretsiz23M
  • PowerPoint HAKKINDA YORUM YAZIN