Pepper Panic Saga Apk indir

Pepper Panic Saga Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu53.2 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 ay önce
Güncelleme Tarihi6 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (53.2 MB) Oyna

Android Pepper Panic Saga Apk Versiyonu

Pepper Panic Saga apk indir, Facebook üzerinden oynandıktan sonra kısa sürede popüler olmuştur. Pepper Panic Saga King.com tarafından geliştirilen oyun, bir çeşit renk eşleştirme oyunudur. Bulmaca kategorilerinde bulabileceğiniz oyunun oynanışı Candy Crush Saga oyunuyla da benzerlik göstermektedir. Oyunda Pepper Puppy ismi sevimli bir köpeğe aittir. Bu köpeğin maceralarını konu alan oyunda sevimli köpekçik çok acı olan biberlerine fazlasıyla düşkündür. Bu acı biberler bir araya geldiklerinde büyük patlamalar olmaktadır. Pepper Panic Saga Apk oyununu Android işletim sistemli cihazlarınızdan da oynayabilirsiniz.

Pepper Panic Saga Apk Özellikleri Nelerdir?

Oyun sabit bir oyun tahtası üzerinde ilerliyor. Tahta üzerinde farklı renkteki biberler yer alıyor ve sizden istenen biberlerin yerlerini değiştirerek patlamanız gerekiyor. Aynı renkteki üç biber bir araya geldiğinde biberler patlayacak ve ortaya daha büyük, etkili bir biber çıkacak. Arka arkaya zincirleme patlama etkileşimi yapabilirseniz; Pepper Panic Saga devreye giriyor ama seviye atlamanızı kolaylaştıracak yüksek puan artışı oluyor. Oyunun canlı, yüksek çözünürlüklü görselleri oldukça dikkat çekici. Oyunu her yaştan insan rahatlıkla oynayabilir.

Pepper Panic Saga Apk Nasıl İndirilir?

Pepper Panic Saga Apk oyununu Android işletim sistemli mobil cihazlarınıza Play Store ya da çeşitli Android uygulama mağazalarından ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun cihazınıza birkaç saniye içinde inmiş olacaktır. Oyunu Facebook hesabınızla bağlarsanız; diğer cihazlardan da aynı seviyede oynamaya devam edebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Sandwich Sandwich
    İngilizceÜcretsiz14 MB
  • Sweet Fruit Candy Apk Sweet Fruit Candy Apk
    ingilizceÜcretsiz33.1 MB