Pepper Panic Saga

Pepper Panic Saga

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/SürümPepper Pani
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu412 KB
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi4 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (412 KB)

Facebook Pepper Panic Sevimli Köpeğin Maceraları

Pepper Panic Saga indir, Facebook üzerinden Candy Crush gibi oynanabilen milyonlarca kullanıcısı olan oyunu severek oynayacaksınız. King.com tarafından üretilen oyun Facebook.com üzerinden büyük bir ilgi görmüştür. Oyun sevimli bir köpeğin maceralarını anlatmaktadır.

Heyecan dolu bu oyun Pepper Puppy adlı sevimli köpekciğin acı pul biberlerini çok sevmesiyle başlamaktadır. Çok acı olan bu biberi durmaksızın tüketen köpekçik bunları yediğinde büyük patlamalara yol açmaktadır. Buda köpekçiği mekandan mekana ordan oraya götürerek heyacanın dozunu artırıyor.

Pepper Panic Saga köpekçiğin ismini vermiş olan üretici köpek severlerinden tutkuyla oynadığı oyun halini almış diyebiliriz. Oyunun oynanışı bibirinden farklı olan renk renk biberleri aynı renkte olacak şekilde yanyana yada üst üste getirerek patlatmamız gerekmektedir. Bu patlama içinde aynı renkte olan 3 biberi yanyana getirdiğimiz zaman gerçekleşmektedir.

Her bölümde bize verilen hamle sayısı vardır bu hamlelerin hepsini bitirmeden biberleri patlatmamız gerekmektedir. Böylece oyunda ki puanımız artacaktır. Oyun her yaştaki kullanıcının basit bir şekilde oynayabileceği oyundur. www.indirson.com’dan ücretsiz indirebileceğiniz oyun artık sadece android cihazlarda değil windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarda da oynayabileceksiniz.

Tarayıcınız’dan facebook sosyal paylaşım sitesine girip rahatlıkla oynayabilirsiniz. Facebook Oyunu çok keyifli olup arkadaşlarınıza meydan okumanın tam sırası.  Renk renk efektleriyle oyun daha da heyecanlı bir hal almaktadır. Her bölüm sonrasında oyunun heyecanı bir kat artmaktadır.

Pepper Panic Saga Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Yeni Milyoner 2019 Yeni Milyoner 2019
    Ücretsiz17 MB
  • Tiles Hop indir Tiles Hop indir
    TürkçeÜcretsiz36.5 MB