Pedometre Adım Sayacı

Pedometre Adım Sayacı

Versiyon/Sürüm1.0.22
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu5,2M
ÜreticiSimple Design Ltd.
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi21 Haziran 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (5,2M) Android indir APK indir

Pedometre Adım Sayacı APK Android Kalori ve Adım Sayacı

Pedometre Adım Sayacı indir, Pedometre Android için ücretsiz adım sayar uygulaması içerisinde kalori sayacı ve adım sayacı ile günlük hareketlerinizi takip edebilirsiniz.

Pedometre Adım Sayacı, gün içerisinde ne kadar hareket ettiğini kaç kalori yaktığını ve aynı zamanda ne kadar aldığını öğrenmek isteyenler için çok ideal bir ücretsiz adım sayar uygulamasıdır. Bu uygulamadan keyif alabilmek ve düzenli şekilde kullanıma alışmak bir süre sonra vücutta meydana gelen değişiklikleri de takip etmeyi sağlamaktadır. Özellikle sağlıklı yaşamak için yürümeyi tercih edenler, egzersiz yapanlar günde ne kadar kalori aldıkları öğrenmek isterler.

Pedometre Adım Sayacı APK indirip Android cihazınızda günde kaç kalori aldığınızı hesap etmek için kalori sayacı kullanabilirsiniz. Kalori sayma uygulaması sayesinde her gün ne kadar eksik ya da fazla yediğinizi net şekilde görebilirsiniz.

Pedometre Adım Sayacı indir

Pedometre ücretsiz Adım ve Kalori Sayacı uygulamasını Android cihazınıza APK olarak indirip kullanmak isteyenler birkaç dakikada bunu yapabilirler. Android işletim sistemine sahip cep telefonlarında ve tabletlerde de kullanılabilen bu uygulama mobil uygulama mağazasından indirilebilmektedir. İndikten hemen sonra açarak uygulamaya giriş yapılabilmektedir.

Kalori sayma uygulamasında özellikle hemen her besinin kalori karşılığının olması, günde alınan kaloriyi sade bir arayüzle göstermesi çok büyük avantajdır. Ayrıca adım sayma uygulaması olarak da kullanılabilen bu uygulama günde kaç adım attığınızı ve ne kadar kalori harcadığınızı öğrenmenize yardımcı olmaktadır.

    Benzer Programlar

  • Champions League Official Apk indir Champions League Official Apk indir
    TürkçeÜcretsiz88 MB
  • OneFootball Apk indir OneFootball Apk indir
    TürkçeÜcretsiz88 MB
  • Pedometre Adım Sayacı HAKKINDA YORUM YAZIN