Pedometer

Pedometer

Versiyon/Sürüm5.28
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu3,5M
ÜreticiITO Technologies, Inc.
İşletim SistemiAndroid 4.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi21 Haziran 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (3,5M) Android indir APK indir

Pedometer APK Android Adım Sayar Uygulaması

Pedometer APK indir, Android Pedometer uygulaması ile günlük kaç adım attığınızı takip edebileceğiniz adım sayar uygulaması adım sayacı ile ortalama kaç adım attığınızı öğrenebilirsiniz.

Pedometer, kaliteli ve iyi çalışan bir adım sayara ihtiyacınız olduğunda tercih edebileceğiniz uygulamalardan bir tanesidir. Özellikle gün içerisinde kaç adım atmışım sorusuna cevap arayanlar Pedometer uygulaması ile bu sorularına cevap bulabilmektedirler. Uygulamayı dilediğiniz gibi değerlendirebilmek için kullanımını kısaca incelemeniz yeterli olmaktadır. Basit bir mantığı olan adım sayma uygulamasının günlük ortalama kaç adım attığınızı hesaplaması ve buna bağlı yaktığınız kaloriyi hesap etmesi söz konusudur.

Kilo vermek isteyen, spora vakti olmayan, yürüyüşü çok seven birçok kişi Pedometre indirip kullanmaktadır. En iyi Pedometer adım sayar uygulamasıyla adımlarınızı daha gerçekçi şekilde ölçebilirsiniz.

Pedometer İndir

Pedometer APK android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlerle uyumlu şekilde çalışmaktadır. Pedometer Android işletimli cihazlarda çok fazla yer kaplamasa da uygulamanın batarya bitirme konusunda biraz yoğun çalıştığını söylemek mümkündür.

Pedometre APK indirdikten hemen sonra kişisel bilgilerinizi girip aktif şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. İndirip kullandıktan sonra özellikle ödüllendirme ve rozet verme özelliğini sevebilirsiniz. Günlük yakılması gereken kaloriyi yaktıktan sonra motivasyon için çeşitli rozetlerin hediye edildiği bilinmektedir.

    Benzer Programlar

  • The Secret of Weight Apk indir The Secret of Weight Apk indir
    TürkçeÜcretsiz30 MB
  • Virtuagym Coach Apk indir Virtuagym Coach Apk indir
    TürkçeÜcretsiz59 MB
  • Pedometer HAKKINDA YORUM YAZIN