Pedometer, Step Counter

Pedometer, Step Counter

Versiyon/Sürümp6.6.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu31M
ÜreticiPacer Health
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi21 Haziran 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (31M) iOS indir Android indir APK indir

Pedometer, Step Counter APK Android Fitness, Egzersiz ve Adım Sayar

Pedometer, Step Counter APK indir, adım sayar, fitness ve egzersizleri Android cihazınıza Pedometer Step Counter uygulamasını indirip yapabilirsiniz.

Pedometer, Step Counter gün içerisinde egzersiz yapma fırsatı yakalamak isteyenlerin uygulamasıdır. Özellikle yürümeyi seven ve ne kadar yürürse o kadar sağlıklı olacağını bilen kişiler için adım sayma uygulaması büyük yarar sağlamaktadır. Adımlarınızı saydıkça ne kadar kalori harcadığınızı da günde ne kadar süre egzersiz yaptığınızı da rahatlıkla saptayabilirsiniz.

Adım sayar ile cihazınızda var olan adım sayan uygulamadan memnun değilseniz alternatif olarak Step Counter indirebilirsiniz. Pedometer, Step Counter ile hem çok fazla şarj tüketmeden hem de hızlı şekilde adımlarınızın sayılmasını mümkün kılabilirsiniz.

Pedometer, Step Counter İndir

Pedometer, Step Counter APK android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için uyumludur. Android işletimli tüm cihazlarda çalışabilen bu uygulamayı mobil uygulama mağazasında kolaylıkla bulabilmeniz mümkündür. Bununla beraber 10 milyonun üzerinde indirilme özelliğine sahip olan uygulama bugün kullanıcıların her birinden memnuniyet dönütü almaktadır.

24 saatlik, haftalık, aylık olarak ayarlanabilen Pedometer apk, grafiksel bir ara yüze sahiptir. Ayrıca herhangi bir giriş yapma ya da hesap oluşturma zahmetlerine girmeden kolaylıkla kullanabilmek mümkündür.

    Benzer Programlar

  • The Secret of Weight Apk indir The Secret of Weight Apk indir
    TürkçeÜcretsiz30 MB
  • Virtuagym Coach Apk indir Virtuagym Coach Apk indir
    TürkçeÜcretsiz59 MB
  • Pedometer, Step Counter HAKKINDA YORUM YAZIN