PDFsam Basic

PDFsam Basic

Versiyon/Sürüm2.2.4 32 Bit & 64 Bit
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu14.8 MB
ÜreticiPDFsam
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi16 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (14.8 MB) Mac için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Ücretsiz PDF dosyalarını Birleştirme ve Bölme Programı

PDFsam Basic PDF dosyalarını birleştirme ve bölme programını PDFsam pdf birleştirme yazılımı yani tam ismiyle söyleyecek olursak PDF Split and Merge (PDF birleştir ve böl) anlamına gelen yazılımla artık PDF uzantılı dosyalarınızı bölmek ve birleştirmek çok basit bir hal alacaktır. Yazılım kolay kullanılabilir ve basit arayüzüyle her düzeydeki kullanıcı kolay bir şekilde kullanabilir.

PDFsam Basic 2.2.2 64 Bit Sürümünü indir

Not: PDFsam Basic 2.2.2 32 Bit Sürümünü Yukarıdan “Hemen indir” Butonuna basarak indirebilirsiniz

PDFsam Basic

PDFsam Basic

Yazılım pdf uzantılı dosyalarınızı tek tek sayfalara ayırabilir. Birden fazla dosyanızı da çok pratik bir şekilde tek bir dosya halinde birleştirebilir. Açık kaynak kodlu yazılım sistemine sahip olan uygulama  gün geçtikçe özelleştiriliyor olması da kullanıcıların tercih ettiği yazılım halini almaktadır. Artık tek tek pdf oluşturmaktansa bir dosya  içerisinde oluşturup bu yazılım sayesinde de ister birer sayfaya istersenizde birden fazla sayfalara ayırabilirsiniz.

PDFsam Basic yazılım en iyi windows programları listesinde en üst sıralarda yerini almaktadır. PDFsam Basic yazılımın ücretsiz olması ve sürekli güncellenmesi yazılımın ne kadar aktif olduğunu göstermektedir. www.indirson.com ekibine uygulamalar ile ilgili sorunlarınızı belirtebilirsiniz böylece sizlere yardımcı olabilmelerini kolaylaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kullanım ve Kurulum Videosu

Metin belgesi dönüştürücü programı sayesinde işinizi kolaylaştıran programın indirmeden itibaren tüm kurulum yükleme aşamasında izleyeceğiniz adımları video anlatımında izleyip bilgi sahibi olabilirsiniz. PDFsam Basic video çekiminde dönüştürme işleminin nasıl yapıldığı görebilir yapacağınız işlemleri daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

PDFsam Basic Ekran Görüntüsü

 

733 kez indirildi

Benzer Programlar

 • FLV to MP4 Converter FLV to MP4 Converter
  İngilizceÜcretsiz3.02 MB
 • Total Video Converter Total Video Converter
  İngilizceÜcretsiz15.77 MB
 • XMedia Recode XMedia Recode
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz9.1 MB
 • MKV To MP4 Converter MKV To MP4 Converter
  İngilizceÜcretsiz8.26 MB
 • PDFsam Basic HAKKINDA YORUM YAZIN