PDFsam Basic

PDFsam Basic

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm2.2.4 32 Bit & 64 Bit
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu14.8 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi4 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (14.8 MB) Mac indir

Ücretsiz PDF dosyalarını Birleştirme ve Bölme Programı

PDFsam Basic indir, PDF dosyalarını birleştirme ve bölme işine yarayan ücretsiz Türkçe programdır. Türkçe PDFsam pdf birleştirme PDF Split and Merge (PDF birleştir ve böl) editörü anlamına gelen yazılımla artık PDF uzantılı dosyalarınızı yöneteceksiniz. Yazılım kolay kullanılabilir ve basit arayüzüyle her düzeydeki kullanıcı kolay bir şekilde kullanabilir.

PDFsam Basic 2.2.2 64 Bit Sürümünü indir

Not: PDFsam Basic 2.2.2 32 Bit Sürümünü Yukarıdan “Hemen indir” Butonuna basarak indirebilirsiniz

PDFsam Basic

Yazılım pdf uzantılı dosyalarınızı tek tek sayfalara ayırabilir. Birden fazla dosyanızı da çok pratik bir şekilde tek bir dosya halinde birleştirebilir. Açık kaynak kodlu yazılım sistemine sahip olan uygulama  gün geçtikçe özelleştiriliyor olması da kullanıcıların tercih ettiği yazılım halini almaktadır. Artık tek tek pdf oluşturmaktansa bir dosya  içerisinde oluşturup bu yazılım sayesinde de ister birer sayfaya istersenizde birden fazla sayfalara ayırabilirsiniz.

PDFsam Basic yazılım en iyi windows programları listesinde en üst sıralarda yerini almaktadır. PDFsam Basic yazılımın ücretsiz olması ve sürekli güncellenmesi yazılımın ne kadar aktif olduğunu göstermektedir. www.indirson.com ekibine uygulamalar ile ilgili sorunlarınızı belirtebilirsiniz böylece sizlere yardımcı olabilmelerini kolaylaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kullanım ve Kurulum Videosu

Metin belgesi dönüştürücü programı sayesinde işinizi kolaylaştıran programın indirmeden itibaren tüm kurulum yükleme aşamasında izleyeceğiniz adımları video anlatımında izleyip bilgi sahibi olabilirsiniz. PDFsam Basic video çekiminde dönüştürme işleminin nasıl yapıldığı görebilir yapacağınız işlemleri daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

PDFsam Basic Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • FLV to MP4 Converter FLV to MP4 Converter
    İngilizceÜcretsiz3.02 MB
  • Total Video Converter Total Video Converter
    İngilizceÜcretsiz15.77 MB