MP4 Converter

MP4 Converter

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm3.18.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu13.67 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi15 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (13.67 MB) Mac indir

Videoları MP4 Dosyasına Dönüştürme Programı

MP4 Converter indir, Bu program basit kullanımlı olup ufak boyutlu video görüntülerini mp4 dosyasına dönüştürme programıdır. Bilgisayar üzerindeki ses dosyalarını parçalara ayırır, zil sesi yada popüler ses formatlarını kullanarak istediğiniz ses formatına dönüştürür ve kaydeder.

MP4 Converter Video Dönüştürücü Nasıl Kullanılır?

İleri düzeydeki bilgisayar kullanıcıları için tamamen özelleştirebilir ayarlamalar yapar ve eşi benzeri görülmemiş düzenleme seçenekleriyle video ile sesi ayırabilir. Ses formatlarına dönüştürme esnasında çıkış dosyasının dosya boyutunu sınırlandırabilir. MP4 Converter indir iPhone, iPad, android, PSP, Blackberry, Cell Phone ve iPod cihazlarında bulunan videoyu bu programla izleyin.

MP4 Converter indir Videoları MP4 Dosyasına video dönüştürücü video kırpar, ses dosyalarının yeri değiştirme ve kaydedeceğiniz ses dosyasının hafızadaki boyutunu küçültebilir. Tek yapmanız gereken MP4 dosyasına dönüştürmek istediğiniz videoyu programı içerisinde sürükle bırak seçeneğini kullanmak. Menüde bulunan dönüştür butonunu kullanın gerisini programa bırakın. Windows ve Mac işletim sistemini kullanan bilgisayarlar için ücretsiz uyumlu deneneme sürümü mevcuttur.

Desteklediği dosya formatları

Video format değiştirme programının desteklediği uzantılar 3GP, 3G2, FLV, SWF, AVI, MPG, VOB, MP4, H.264, WMV, MOV, H.263, XviD, GIF, WAV, WMA, AMR, MP3, AAC ve AC3 ses ve video formatını destekler. Elinizdeki videoları bu saydığımız video uzantılarına kolaylıkla çevirebilirsiniz. Video uzantı değiştirme programları arasında en çok tercih edilen Format Dönüştürücü Programlardan birisidir.

    Benzer Programlar

  • FLV to MP4 Converter FLV to MP4 Converter
    İngilizceÜcretsiz3.02 MB
  • Total Video Converter Total Video Converter
    İngilizceÜcretsiz15.77 MB